PRENS HARRY, OĞLU HAKKINDA KONUŞTU

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
PRENS HARRY, OĞLU HAKKINDA KONUŞTU Prens Harry ‘The Today Show’ programında Hoda Kotb’a Kraliyet Ailesi ile bağının son durumunu anlattı. Bilhassa oğlu Archie’den bahseden Prens Harry, oğlunu kendi üzere “yaramaz” olarak tanımladı. 6 Mayıs’ta üçüncü yaşını kutlayacak olan Archie’yi, “Her vakit bunu müdafaaya çalışıyorum. Onun açık sözlülüğü insanı hayatta tutan bir şey” diyen Prens Harry, oğlunun tıpkı tüm çocuklar üzere epey meraklı olduğunu anlattı.

beraberinde babalık hakkında en sevdiği şeyleri anlatan Harry, “Her şeyiyle, kaos, öğrenme ve ruhunuzundan bir kesim olması… Ebeveyn olmadığınız vakit biroldukça şeye başınızı takıyorsunuz ve kimi vakit kim olduğunuzu unutabiliyorsunuz. Artık bir ebeveyn olarak, ‘niçin’ soruları başımı kurcalıyor. Şu an her şeyin ‘sebebini’ sorma fazında. ‘niçin bu biçimde,’ ‘niçin şöyleki,’ ‘niçin bu.’ Yalnızca geçiştirmek yerine ona olabilecek en dürüst karşılığı veriyorum ve tatmin olana kadar devam ediyorum. Bunu fazlaca seviyorum, her anını fazlaca seviyorum” dedi.

Oğlu Archie’ye annesi Prenses Diana’dan bahsetmiş olduğuni de ekleyen Prens Harry, “Evet! Ona daima anlatıyorum. Olan makûs olayları değil lakin mutlaka babaannesi Diana’yı tanıyor ve konutumuzda de birkaç tane fotoğrafı duruyor” dedi.

Annesi Prenses Diana’nın varlığını her an hissettiğini belirten Prens Harry, “Özellikle son iki yıldır hiç olmadığı kadar varlığını hissediyorum. Evvel Archie’ye yardım etti ve artık bana yardım ediyor, en azından ben bu biçimde hissediyorum. Onun varlığını neredeyse her şeyde hissediyorum lakin bilhassa son iki yıldır hiç olmadığı kadar epeyce. Bizi koruduğunu düşünüyorum” dedi.