Nureddin Nebati’den ‘Güldür Güldür’e cevap: Birinci fırsatta geleceğim

bencede

Active member
12 Eki 2020
5,542
0
36
Nureddin Nebati’den ‘Güldür Güldür’e cevap: Birinci fırsatta geleceğim Güldür Güldür’ün yeni kısmındaki bir skece Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati husus oldu. Nebati, grubun toplumsal medyadaki ”Bir daha sonraki skece bekleriz” teklifine, ”normal olarak, memnuniyetle” karşılığını verdi.

Dün akşam yayınlanan skeçte, Bakan Nebati’nin gündem olan “Gözlerime bakın ne görüyorsunuz” sorusuna, “Mazota artırım görüyorum” tabirleriyle cevap verildi. Nureddin Nebati, taklidinin yapıldığı skeç ile ilgili, “Keyifle izledim, güldüm ve eğlendim ancak gözlerimdeki ışıltıyı bakılırsamedim” dedi. Güldür Güldür Show takımı de Nebati’nin paylaşımını alıntılayarak davette bulundu.

Programın Twitter hesabından yapılan paylaşımda, “Mizaha yaklaşımınız ve paylaşımınız için teşekkür ederiz. Bir daha sonraki skece bekleriz” denildi. Davet üzerine Nureddin Nebati de Twitter hesabından, ”elbet, memnuniyetle. Birinci fırsatta geleceğim inşallah” kelamlarıyla karşılık verdi.

SKEÇ GEÇEN HAFTA YAYINLANMADI

Show TV’de yayınlanan Güldür Güldür Show’un geçen haftaki tanıtımında Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’nin taklidinin yapıldığı bir skeç de yer almıştı. Lakin son kısımda bu skeç ekranlara gelmemişti.