NOVA NORDA “DOYA DOYA”NIN KLİBİNİ İPHONE 12 PRO İLE ÇEKTİ

BanaDediKi

Global Mod
Global Mod
26 Eki 2020
1,324
0
0
NOVA NORDA “DOYA DOYA”NIN KLİBİNİ İPHONE 12 PRO İLE ÇEKTİ Denizin iyodunu ve güneşin sıcaklığını iliklerimizde hissettiğimiz yeni klibi için Nova Norda “Son vakit içinderda oldukcaça muhtaçlık duyduğum o olumlu, umutlu ve keyifli hisleri anlatmaya çalıştım bu kesimde.” diyor ve kelamlarına “Yayınlandığı günden bu yana geldiği noktayı görmek benim için epey heyecan verici.” formunda devam ediyor. iPhone 12 Pro ile çektiği ve iPad Pro’da kendi editlediği klibi için “Adeta bütün mesleğimi bu ekosistemde halledebiliyorum, bundan daha sonra bu türlü devam edeceğim galiba.” yorumunu yapıyor.

“Yaratıcı manada daima kendimi gerçekleştirmekte olduğumu hissediyorum.”

“Doya Doya, korkusuzca sevmek üzerine bir modül.” diyen Nova Norda müziğin ruhuna fazlaca yakışan yaz sıcaklığında bir de klip çekti. Kreatif süreçte her şeyin ortasında olmayı seven bir müzisyen olan Nova Norda fotoğrafından müzik yapımına, klibinden konserine her alana karşı büyük bir ilgi duyduğunu lisana getiriyor ve süratle gelişen teknolojinin geldiği bu noktanın, her alanda kendisine erişim sağlıyor olmasının kendisine büyük bir özgürlük sunduğunu söylüyor.

Nova Norda’nın her zamanki üzere Garageband’de yaptığını söylemiş olduği modülün prodüktörlüğün Ufuk Kevser üstlenmiş, kapak fotoğrafı ise Burcu Karademir imzasını taşıyor.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

NOVA NORDA (@nova.norda)’in paylaştığı bir gönderi

“Klibi yakın arkadaşımla birlikte iPhone 12 Pro ile çektik, kurguyu ise iPad Pro’da LumaFusion’da yapmam yetti de arttı bile! Acayip rahat bir kullanıcı tecrübesi sunması benim için büyük kolaylık yarattı. Tıpkı bunun üzere, birinci iPad’imi aldıktan daha sonra Garageband’in fazlaca rahat bir kullanıcı tecrübesi sunması resmen mesleğimi müzik üzerine kurmama kadar gitmişti. LumaFusion bana o günlerimi hatırlattı. yıllardır ekipmanıma hiç bir ekleme yapmadım, yalnızca bir iPad ile bütün prodüksiyonumu tasarlayabiliyor, klibimi yayına hazırlıyor, mesleğimi planlayabiliyorum. Bence bu süratle gelişen teknolojinin geldiği harikulade bir nokta…”

“Kreatif süreçte her şeyin ortasında olmayı seven bir müzisyenim. Fotoğrafından müzik yapımına, klibinden konserine her alana karşı büyük bir ilgi duyuyorum. değişen teknolojinin geldiği bu noktanın, her alanda bana erişim sağlıyor olması bana büyük bir özgürlük sunuyor. Yaratıcı manada daima kendimi gerçekleştirmekte olduğumu hissediyorum.” Nova Norda