Muharrem İnce: Seçim gecesi Engin Altay da yanımdaydı, 50-60 bireydik

bencede

Active member
12 Eki 2020
5,542
0
36
Muharrem İnce: Seçim gecesi Engin Altay da yanımdaydı, 50-60 bireydik Seçim gecesi ‘ortadan kaybolduğu’ tenkitlerine yönelik konuşan Muharrem İnce”Ben seçim gecesi yalnız değildim. Engin Altay yanımdaydı, Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün yanımdaydı. Tanju Özcan yanımdaydı. Hasan Akgün yanımdaydı, 50-60 kişi daima beraberyiz” dedi.

“Beni kanalına çıkar Merdan. Merdana üzere dönme. Seçim gecesi neredeymişim birlikte açıklayalım. Sen bunu yapamazsın. İşverenin parayı keser. Merdan bunu yapamaz, öbür haber kanalları onu da çağrısın, CHP vekillerini de beni de çağırın, seçim gecesini konuşalım” diyen İnce, açıklamalarını şöyleki sürdürdü:

“İftira atmaktan vazgeçin insanlara. Hodri meydan. Bu arkadaşlarla birlikte çıkmak istiyorum. Suskunluklarını anlamış değilim. Tanju Özcan, yüzde 99 İnce’nin anlattıkları doğrudur dedi. Tele1, HalkTv, CNN, Fox… Kim istiyorsa, günün 24 saati… Benim tahlilim bu. tekrar da iftira atma, yiyorsa çağıracaksın konuşturacaksın. Gazeteciliğin temeli karşılık hakkına hürmet göstermektir. O kanalı nasıl kurduğunu da biliyorum, sen maaşlı bir adamsın. Sormayacağım bunları, belediyelerden aldığın paraları da sormayacağım. Bana soru soruyor, ben kederimi anlatamıyorum. bu biçimde gazetecilik olur mu! Senin iktidar medyasından ne farkın var?” (HABER MERKEZİ)