MEGAN FOX VE MACHINE GUN KELLY EVLENİYOR!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
MEGAN FOX VE MACHINE GUN KELLY EVLENİYOR! 2022’nin birinci evlilik teklifi geldi! Kendinizi alev üzere bir evliliğe hazırlayın.

Aktris Megan Fox ve rock yıldızı sevgilisi Machine Gun Kelly nişanlandı. Fox, çarşamba günü Instagram’da nişanı ilan eden gönderisinin başlığında, “Temmuz 2020’de bu ağacın altına oturduk” yazdı.

“Sihir istedik. Bu kadar kısa, çılgın bir vakit diliminde birlikte yaşayacağımız acılardan habersizdik. Alakanın bizden isteyeceği işlerden ve fedakârlıklardan habersiz ancak aşk sarhoşuyduk. Ve karma.”

Şiirsel gönderisi şu biçimde devam etti, “Bir buçuk yıl daha sonra, cehennemi bir arada yürüdükten ve hayal ettiğimden daha fazla güldükten daha sonra, onunla evlenmemi istedi. Ve bir evvelki her ömürde olduğu üzere ve onu takip edecek her hayatta olduğu üzere, evet dedim.”

Fox’un nişan yüzüğünü, Kelly tasarlamış. Stephen Webster imzalı bu yüzük modeline “Toi et Moi” yani “You and Me (Sen ve Ben)” deniyormuş. Kelly ve Stephen Webster aylardır bu yüzük tasarımı için çalışıyorlarmış.

Kelly, kendi Instagram hesabında nişan yüzüğünün yakın çekiminin altına “‘Evet, bu hayatta ve her hayatta'” yazdı. “Âşık olduğumuz kısımların altında, benimle evlenmesini istemek için onu geri getirdim.”

“Geleneğin tek bir yüzük olduğunu biliyorum, lakin onu Stephen Webster ile iki tane olacak biçimde tasarladım: zümrüt (onun doğum taşı) ve elmas (benim doğum taşım), tıpkı halkanın iki yarısı olarak bir ortaya gelen iki manyetik diken bandına yerleştirilmiş. Aşkımız olan karanlık kalbi oluşturan ruh. 1-11-2022.”