Mbappé'nin tercihi: Onun için iki forma, şimdi karar zamanı – Futbol

SeviYorum

New member
19 Eki 2020
720
0
0
ROMA – Şu anda muhtemelen Dortmund'da kaçırdığı fırsatı düşünüyor. Bir post, birkaç flaş, yarı finalin ilk ayağındaki yenilgi Şampiyonlar Ligi. PSG'de macera Mbappe Katarlı sahiplerinin yıllardan beri istediği ve istediği kupa ile kapatmak istiyorum. Luis Enrique Paris'teki ilk sezonunda kovalıyor. Ancak gelecek başka yerde yatıyor.

Real Madrid'de Mbappé'nin forma seçimi

Ve Mbappé için gelecek bir seçimle başlayacak. Real Madrid, yeni dönemin standart taşıyıcısı İspanya'nın Bernabeu kentine çıkışının ayrıntılarını hazırlıyor Galaktika kulübün Florentino. Sözleşme henüz imzalanmamış olsa bile sözleşme tamdır. Öyle ki sponsorlar, duyuru yapıldığında hazır olması için formasını şimdiden üretmeye başlamak isteyecekler. Sadece bunun için bir detay eksik. Hiç de ihmal edilebilir değil. Ve bunu çözmek için – Alessandro Alciato bunu Borussia Dortmund-PSG yorumunda söyledi. Birinci – seçim gerçekten Mbappé'ye kalmış.

Şampiyonlar Ligi, Bayern Münih-Real Madrid 2-2: Kane kaçıyor, Vinicius onu yakalıyor. Bernabeu'da hesaplaşma

kaydeden Franco Vanni

30 Nisan 2024

9 ya da 10 Mbappé'nin omuzlarında

Evet, çünkü Mbappé PSG'de 7 numarayı giyiyor ama Madrid'de bu forma Vinicius Juniortakımın yıldızlarından biri. Bu nedenle Mbappé bu sorumluluğu omuzlarına yükleyemeyecek. Endişelenmeyin: Madrid'de zaten iki çözüm belirlediler: ona vatandaşlarına ait olan efsanevi 9 sayısını verin Karim Benzema on yıl boyunca ve bu nedenle Parisli şampiyon üzerinde belli bir çekicilik yaratabilir. Ama bir alternatif daha var: 10 sayısı. Luka Modric sezon sonunda yayınlanacak Beyaz Saray. 10 ise Mbappé'nin milli takımda giydiği numara. Bir markayı bir araya getirme olasılığı.

Mbappé, yeni gömleğin üretimine başlıyor

Seçim Fransız oyuncuya kalmış ve ticari nedenlerden dolayı da önemli. Mbappé'nin ilk Real Madrid forması büyük olasılıkla yazın spor fetişi olacak. Ve bu durumlarda zamanlama çok önemlidir. Kylian'ın hemen bir cevap vermesi gerekecek: Madrid'de dağıtım zincirini başlatmak için başka hiçbir şey beklemiyorlar.