Marmaris Belediye Lideri’nden ‘geçmiş olsun’ ziyareti: Düzgün ki varsın Hüseyin

bencede

Active member
12 Eki 2020
5,542
0
36
Marmaris Belediye Lideri’nden ‘geçmiş olsun’ ziyareti: Düzgün ki varsın Hüseyin Marmaris Belediye Lideri Mehmet Oktay, Marmaris’teki yangın söndürme çalışmaları sırasında üzerine ağaç devrilen Hüseyin Deveci’yi ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Marmaris’te, sekiz günde denetim altına alınabilen yangında bölgede siviller alevlerin büyümemesi için ağır çalışma yürütmüştü. Yangının en ağır olduğu yerlerden biri olan Mezargediği’nde yaşayan Hüseyin Deveci de yangını söndürmeye çalışan gönüllülerden bir tanesiydi.

Deveci, Mezargediği’nde alevlerin daha da büyümemesi için uğraş ederken kaza geçirdi. Üzerine ağaç devrilen ve kalça kemiğinde çatlaklar oluşan Hüseyin Deveci, tedavi altına alındı.

‘HERKES SEFERBER OLDU’

Marmaris Belediye Lideri Mehmet Oktay, meskeninde istirahat eden Hüseyin Deveci’yi ziyaret ederek tüm Marmaris halkının teşekkürlerini iletti.

Geçmiş olsun dileklerini ileten Oktay, şunları söylemiş oldu:

“8 gün boyunca tüm Marmaris halkı, öteki vilayetlerden gelen gönüllülerimiz kendi canını bile hiçe sayarak yangını söndürmek için seferber oldu. Herkese bir kere daha teşekkür ediyorum. Hüseyin kardeşimiz de söndürme sırasında kaza geçirdi. Tesellimiz hayatta olması. En kısa müddette güzelleşip ortamıza döneceğine yürekten inanıyorum. Bir kere daha Marmaris halkı ismine teşekkürlerimi sunuyorum; uygun ki varsın Hüseyin.”

‘normal olarak KOŞACAKTIM’

Hüseyin Deveci de yangını söndürmek için hiç tereddüt etmeden koştuğunu belirterek, “Buralar bizim vatanımız. olağan olarak koşacaktım. Allah tekrar o günleri yaşatmasın fakat bir daha olsa bir daha düşünmeden söndürmek için uğraş gösteririm” diye konuştu. (ANKA)