LILY COLLINS, CHARLIE MCDOWELL İLE EVLENDİĞİNİ DUYURDU

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
LILY COLLINS, CHARLIE MCDOWELL İLE EVLENDİĞİNİ DUYURDU Emily Paris yıldızı Lily Collins ve direktör Charlie McDowell, hafta sonlarını Colorado’da gizlice evlenerek geçirdiler. Lily Collins, direktör Charlie McDowell ile Dutton Hot Springs Colorado’daki 4 Eylül’deki düğününden üç süper fotoğraf paylaştı.

Collins, Ralph Lauren imzalı uzun kollu, kapüşonlu dantel bir elbise giymişti. Priyanka Chopra ile birlikte markanın tasarladığı birkaç gelinlikten biri. Çarpıcı düğün yeri ise, Telluride’nin çabucak haricinde bulunan Dunton Kaplıcaları’ndan diğeri değildi. Bir vakit içinder 1800’lerin hayalet kasabası olan uzak tatil köyü, 12 lüks konut ve doğal ılık su kaynağıyla beslenen restore edilmiş bir hamam içeren bir mülke dönüştürülmüştür. Bir dağ vadisinde yer alan tesis, 14.000 metrelik dağ tepelerinin, Aspen ağaçlarının, ırmakların ve çayırların görünümüne sahip.

31 yaşındaki oyuncu, “Cedar & Pines Photography” tarafınca çekilen çekimlerden birini paylaştı. “Bir peri masalı olarak başlayan şey, artık benim sonsuza kadar gerçekliğim. Geçen hafta sonunun ne kadar büyüleyici bir dünya olduğunu asla tam olarak anlatamayacağım, lakin sihir başlamak için çok uygun bir yer…”

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Lily Collins (@lilyjcollins)’in paylaştığı bir gönderi

Bir diğerinin açıklamasına, “hiç bir vakit seninkinden daha fazla birisinin biri olmayı istemedim ve artık senin karın olacağım. 4 Eylül 2021’de resmen sonsuza kadar birbirimizin olduk. Seni @charliemcdowell’in ötesinde seviyorum…” diye yazdı.

McDowell birebir fotoğrafı Instagram hesabından paylaşarak, “Tanıdığım en cömert, fikirli ve hoş beşerle evlendim. Seni seviyorum @lilyjcollins.”

Ve son olarak, Collins diğer bir fotoğrafta “Hiç bu kadar memnun olmamıştım…” diye yazdı.

“Emily in Paris” yıldızı, Eylül 2020’de nişanlanmadan evvel bir yıldan fazla bir müddetdir McDowell ile çıkıyor. İngiliz müzik ikonu Phil Collins’in kızı, direktör olan McDowell ise Malcolm McDowell ve Mary Steenburgen’in oğlu.

Bu yılın başlarında Collins, COVID-19 salgını sırasında alakalarının güçlendiğini açıklamıştı. L’Officiel mecmuasına verdiği demeçte, “Karantina birfazlaca insanı yarattı ve parçaladı, fakat bir arada geçirilen vakit birbirimiz hakkında aslına bakarsan bildiklerimizi sağlamlaştırdı” dedi. “Son birkaç aydır herkes olduğu üzere kaldı zira dikkatinizi dağıtacak rastgele bir dış etken yok. Birini en düzgün ve en makûs hallerinde gördüğünüzde ve hala onunla birlikte olduğunuzda, bu hayli hoş bir şey…”