KYLIE JENNER YENİ BİR HAMİLELİK GÖRÜNTÜSÜ PAYLAŞTI

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
KYLIE JENNER YENİ BİR HAMİLELİK GÖRÜNTÜSÜ PAYLAŞTI 2 Şubat’ta doğum yapan Kylie Jenner, Travis Scott ile ikinci bebeklerini dünyaya getirmişti. Doğumu Instagram sayfasından “2/2/22” yazarak duyuran Jenner, mavi bir kalp ile yeni bebeğinin erkek olduğunun işaretlerini vermişti. Birinci bebeği Stormi Webster’ı 1 Şubat, 2018’de dünyaya getiren Jenner, oğlunu 2 Şubat, 2022’de dünyaya getirmişti. İkinci bebeğine doğum yaptıktan kısa bir süre daha sonra dünyaya oğlunun ismini duyuran Jenner, Instagram öyküsü üzerinden “Wolf Webster” yazarak bir paylaşım yapmıştı.

Geçtiğimiz gün ise Jenner, tıpkı 2018’de Stormi Webster’ın doğumunun akabinde yayınladığı görüntü üzere Instagram sayfasından 10 dakikalık bir görüntü paylaştı. Oğluna hamileliğini daha evvel görülmemiş kareler ve görüntüler ile paylaşan Jenner, görüntüyü Youtube kanalından ‘To Our Son’ başlığı ile yayınladı. Tyler Ross tarafınca yönetilen görüntü, hamilelikten, ‘Baby Shower’ partisine ve doğumuna kadar biroldukca imaj içeriyor. beraberinde oğullarının odasını hayranlarına gösteren Jenner’ın görüntünün sonuna yanlışsız annesi Kris ve sevgilisi Travis ile hastanede olduğu görüldü.

Geçen hafta doğum daha sonrası yaşantısının kolay bir seyahat olmadığını söyleyen Jenner, “Mental, fizikî ve spiritüel olarak hiç kolay değil… Bu yalnızca bir çılgınlık. ömrüme bunu söylemeden dönmek istemedim zira internete ve öbür annelerin hayatlarına bakarak gerçekleri bakılırsabiliyorsunuz… Bu birtakım beşerler için hayli kolay görünebilir ancak baskı her vakit üzerimizde ve bu benim için hakikaten kolay olmadı,” demişti.

Kylie Jenner Instagram Öyküsü (@kyliejenner)

Görüntüyü yayınladıktan daha sonra Instagram öykülerinden bir paylaşım daha yapan Jenner, oğulunun ismi konusunda fikirlerini değiştirdiklerini duyurdu. “Oğlumuzun ismi artık Wolf değil, bu ismin sahiden onun için olmadığını hissettik,” diyen Jenner, “Bunu paylaşmak istedim zira her yerde Wolf ismini görüyorum,” diye ekledi fakat oğlunun yeni ismini çabucak hemen paylaşmadı.