Kıvanç Tatlıtuğ Into The Night’ın ikinci dönemine konuk oldu

BanaDediKi

Global Mod
Global Mod
26 Eki 2020
1,324
0
0
Kıvanç Tatlıtuğ Into The Night’ın ikinci dönemine konuk oldu Türkiye’nin en başarılı oyuncularından Kıvanç Tatlıtuğ Into The Night’ın yeni döneminde konuk oyuncu olarak yer alıyor.

Birinci döneminde Belçika, Fransa, Türkiye, Almanya, Polonya, İtalya ve Rusya üzere biroldukça ülkeden gelen pek renkli bir oyuncu takımına sahip olan dizi, Tatlıtuğ’un katılmasıyla memleketler arası alandaki cazibesini daha da genişletmiş oldu.

“Eşsiz bir deneyim”

Jason George (Narcos, The Blacklist) tarafınca kaleme alınıp, hayata geçirilen Into The Night’ın yapımcılığında bir daha Jason George ile bir arada Tomek Bagiński (The Witcher, The Cathedral) yer alıyor. Into The Night’ın 2.sezonu Belçikalı direktör Nabil Ben Yadir (Les Barons, La Marche and Dode Hoek) ve Fransız direktör Camille Delamarre’a (Balthazar, The Way, Last Call) emanet.

Belçikalı direktör Nabil Ben Yadir, “Into the Night’taki başarılı oyunculuklar ve farklı lisanların yarattığı harmoni beni hayli etkiledi. Avrupa’nın dört bir yanından gelen yetenekli oyuncuların, tecrübelerini ve kültürlerini ortaya koyması muazzam bir sinerji oluşturdu ve olağanüstü bir iş ortaya çıktı. Sette Fransızca, Arapça, İspanyolca, Felemenkçe, İtalyanca, Rusça, Türkçe, İngilizce ve Lehçe lisanları konuşulsa da, aslında ortak bir lisanı konuşuyorduk ve birbirimizi epey anladık. Farklı kültürlerin bir ortaya getirdiği bu takımın direktör koltuğunda olmak benim için eşsiz olduğu kadar zenginleştirici bir tecrübeydi. Her anı için müteşekkirim.” sözlerini kullandı.