KIM KARDASHIAN YÜZÜNDEKİ ESTETİKLER HAKKINDA KONUŞTU

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
KIM KARDASHIAN YÜZÜNDEKİ ESTETİKLER HAKKINDA KONUŞTU Neredeyse tüm mesleğini imajı üzerine kuran Kim Kardashian, dış görünüşü hakkında hiç bu kadar dürüst olmamıştı! Kısa bir süre evvel verdiği röportajda yeni cilt bakım markası SKKN hakkında konuşan Kardashian, hem de hoşluk sırlarını da paylaştı. Kırışıklık ve ince çizgi şikayetlerini nasıl önlediğini anlatan Kardashian, hoşluk ritüelleri ile bir arada yüzündeki estetik ameliyatları itiraf etti.

Kaşlarının içinde botoks olduğunu söyleyen Kardashian, dudaklarında yahut yanaklarında dolgu olmadığını söylemiş oldu. “Kirpiklerime hiç bir şey yapmadım” diyen Kardashian, “Elmacık kemiklerime ve dudaklarıma da hiç dolgu yaptırmadım” diye ekledi. Lazer tedavileri tercih ettiğini anlatan Kardashian, “Gerçekten nasıl göründüğümü epeyce önemsiyorum. Yeryüzündeki insanların %90’ından daha fazla önemsediğimi düşünüyorum. Anne olduğunuz vakit bu kolay değil ve günün sonunda yorgun oluyorsunuz. Bu niçinle hoşluk bakımlarımı geceleri yapıyorum. Herkes uyuduktan daha sonra lazer tedavileri uyguluyorum” dedi.

View this post on Instagram

A post shared by Kim Kardashian (@kimkardashian)

“Mükemmel olmamayı kabul ediyorum ve daha evvel o denli değildim” diyen Kardashian, “Ellerimden nefret ediyorum, fazlaca kırışıklar. Lakin bir hayat yaşadım ve bu ellerle fazlaca fazla bez değiştirdim, bebeklerimi bu ellerle tuttum, bu niçinle bununla barışığım” diye ekledi.

Yaşlanmaktan korkmadığını söyleyen Kim, vakit geçtikçe neyin daha değerli olduğunu ve sıhhatin onun için bundan öncelik olduğunu anlattı. “Yaşlanmak harikası aramaktan vazgeçeceğim manasına gelmiyor lakin bir noktada sıhhatin her şeyden daha değerli olduğunu anlıyorsunuz,” diyen Kardashian, “Yaşlanmakla barıştım lakin bir daha de daha genç hissetmek ve görünmek için her şeyi yapabilirim. 41 yaşındayım. Her vakit uygun görünmek istiyorum. Lakin bir noktada bir şeyleri fazlaca ileri taşımış olabiliyorsunuz, fazlaca fazla estetik üzere. Ve bundan daha berbat bir şey olamaz,” diye ekledi.

View this post on Instagram

A post shared by Kim Kardashian (@kimkardashian)

Kardashian ailesi birçok vakit erişilemez hoşluk standartlarını destekledikleri ve bu imajı lanse ettikleri için eleştiriliyor. Lakin verdikleri bildirilerin hepsinin ‘erişilebilir’ olduğunu savunan Kim, “Bunu yapıyorsam, erişilebilir demek. Çok fazla hoşluk standartı var, Gwen Stefani, Jennifer Lopez yahut Marilyn Monroe. Ben gençken yalnızca sarışınlar beğeniliyordu. Lakin aklımda hiç bu biçimde bir şey olmadı. Onları televizyonda ve mecmualarda görüyorduk. Lakin benim için her vakit, kendin ol, her şeyde hoşluk bul ideolojisi vardı” dedi.