KEKE PALMER GEBE OLDUĞUNU AÇIKLADI

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
KEKE PALMER GEBE OLDUĞUNU AÇIKLADI Çok tireli yıldız Keke Palmer’ın birinci sunuculuğunu yaptığı “Saturday Night Live Show” unutulmaz oldu. Cumartesi gecesi, Palmer hakkındaki birtakım söylentiler hakkında konuşmak için açılış monoloğunu kullandı. Herkes onun gebe olduğunu söylüyordu ve haklı da çıktılar!

“Etrafta dolaşan birtakım söylentiler var, beşerler benim yorumlarımda ‘Keke bir bebek doğuruyor, Keke hamile’ diyorlar ve ben bunu düzeltmek istiyorum; öyleyim!”

sonrasındasında, keyifli haberi için tam manasıyla açıklamak için ceketini açtı ve gebe karnını izleyicilere gösterdi.

Devam etti, “bir daha de söylemeliyim ki, insanların internette senin hakkında söylentiler yayması berbat, lakin gerçek olduklarında daha da kötü” diye devam etti Palmer. “Düşük düzeyde tutmak için fazlaca uğraşıyordum, zira devam eden biroldukca şeyim var. Beşerler bana gelip ‘Tebrikler’ diyorlardı, ben ‘Şşşt! Durabilir misiniz, hatta bir likör sponsorluğum var. Çeki paka çıkaralım, daha sonra lanet muhtemel bebek partisine gideriz. Lakin dürüst olmak gerekirse; bu, en büyük nimet oldu ve fazlaca heyecanlıyım. Ben anne olacağım!”

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Saturday Night Live (@nbcsnl)’in paylaştığı bir gönderi

Palmer, babasının kim olduğunu resmi olarak açıklamasa da erkek arkadaşı Darius Jackson, cumartesi günü Instagram kıssasında “2023” başlığıyla bebeğinin karnını gösteren bir fotoğrafını paylaştı.

Palmer, izleyicilere hamileliği konusunda samimi davranırken, uzun müddettir erkek arkadaşı olan Jackson’dan bahsetmedi. Lakin aktör, alakasını olabildiğince gündemden uzak tutma konusunda kararlıydı. Çift, 2021 yazından beri çıkıyor ve Ağustos 2021’de Instagram official oldular. Geçen Kasım ayında, niye sonunda dünyayla münasebetini paylaşmaya karar verdiğini deklare ettiğı “The Tamron Hall Show”a çıktı. “Gizlenmek daha sıkıntı hale geldi” dedi. “Bütün bu vakti birlikte geçiriyoruz ve o hakikaten benim en yakın arkadaşım, bu yüzden beni memnun eden bir şeyi saklamayacağım bir şey haline geliyor.”