KANYE WEST, KARDASHIAN AİLESİNİ TWITTER’DAN TAKİP ETMEYİ BIRAKTI

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
KANYE WEST, KARDASHIAN AİLESİNİ TWITTER’DAN TAKİP ETMEYİ BIRAKTI Kanye West’in hayranları, rapçinin Kim Kardashian ve ailesini Twitter’da sükunet içinde takip etmeyi bıraktığını fark etti. West, artık Twitter’da Kim, Kourtney ve Khloé Kardashian’ı takip etmiyor. Bunun tam olarak gerçekleştiği an net değil, lakin Keeping Up with the Kardashians finalinin yayınlanmasıyla birebir vakte denk geliyor. Kısımda, Kardashian ondan boşanmaya karar verdiği anı anlatıyor.

Gelecekte değişebilecek olsa da, West’in şuan Instagram’da takip ettiği tek kişi Kardashian.

Yayınlanan Keeping Up With the Kardashian’ın finalinde Kardashian, West ile alakasının niye kurtarılamadığı hakkında samimi bir biçimde konuştu. Kardashian hakkında endişelendiğini söyleyen annesi Kris Jenner’a, kendi üzerinde çalıştığını söyleyerek başladı. Kim, People aracılığıyla “Bir terapiste gidiyorum. Kendi üzerimde çalışıp nerede olduğumu görmeme müsaade verin. Bunun için fazlaca heyecanlıyım, tıpkı 40 yaşında bir daha uyanmak ve tam bir memnunluk istediğimi fark etmek üzere. Açıkçası tam mutluluğun tam bir gerçeklik olmadığını biliyorum, lakin beni nereye gdolayırse götürsün tek yapmak istediğim bu. Ben yalnızca saf mutluluğumu istiyorum, o yüzden oraya nasıl gideceğimi bulmaya çalışıyorum. Hayatta istediğim her şeyi elde etmek için epey çalıştığımı ve beklentilerimi karşıladığımı; insani olarak mümkün olduğunu düşündüğümden 10 kat daha fazlasını başardığımı hissediyorum.”

“Evet, olağan ki çocuklarım her şey… Fakat burada oturup ‘Tamam, çocuklarım beni tatmin ediyor ve ben iyiyim’ diye mi düşüneceğim? Hiç yalnız olduğumu düşünmedim… Her vakit bunun büsbütün düzgün olduğunu düşündüm; West çoklukla uzaktadır bu yüzden yalnızca çocuklarım vardı. Ben yalnızca onunla bir seyahatteydim ve bununla sıkıntım yoktu. Bu yıl 40 yaşıma bastıktan daha sonra, benden büsbütün farklı bir durumda yaşayan bir koca istemediğimi anladım. Bu benim için üzücü ve istediğim bu değil.”

“Aynı hayat sahip olduğumuz birini istiyorum. Her gün benimle olmak isteyen birini istiyorum. Küçük şeyler bende olmayan şeyler, bütün büyük şeylere sahibim. Abartılı ve hayal edebileceğiniz her şeye sahibim, ne demek istediğimi anlıyor musunuz? Ve bu tecrübeler için minnettarım – fakat sanırım fazlaca şey tabir edeceğini düşündüğüm daha küçük tecrübelere hazırım.”

Kardashian, Şubat ayında West’e boşanma davası açmıştı.