JOE ALWYN, TAYLOR SWIFT İLE İLGİSİ HAKKINDA KONUŞTU

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
JOE ALWYN, TAYLOR SWIFT İLE İLGİSİ HAKKINDA KONUŞTU Taylor Swift ve Joe Alwyn’in münasebetinin başlamasından beş yıl geçti ve hala hiç bir ayrıntı bilmiyoruz! Münasebetleri konusunda muhteşem zımnî olan Alwyn ve Swift, aşklarını gözlerden uzak yaşamayı tercih ediyorlar. Geçtiğimiz hafta Elle İngiltere’ye bir röportaj veren Alwyn, niye Swift hakkında konuşmadığını anlattı. Alakalarına olan merakı anlamadığını söyleyen Alwyn, bununla birlikte niye şimdilerde insanların, ünlülerin münasebetlerini gözler önüne yaşamalarını beklediğini bilmediğini belirtti.

“Tedbirli ve zımnî olmak istediğim için değil, bu aslında diğer bir şeye cevap” diyen Alwyn, “Gittikçe daha da müdahaleci olan bir kültürde yaşıyoruz. Ne kadar hayli anlatırsanız yahut anlatmamayı tercih ederseniz, o kadar hayli elinizden bir şeyler alınıyor,” diye ekledi.

Alwyn ile alakasına 2016’da başlayan Swift, 2019’da verdiği röportajda sevgilisine misal yorumlarda bulunmuştu. “Konuşursam, insanların bunun tartışmaya açık olduğunu düşündüğünü öğrendim ve bağlantım tartışmaya açık değil,” diyen Swift, “Sınırın olduğu yer burası ve hayatımın yönetilebilir hale geldiği yer burası” diye eklemişti.

Bir yıl daha sonra, özel ömrünü başka tutmanın günlük ömrünü daha olağan hissettirdiğini anlatan Swift, “Onu tanımak ve şu an ortasında bulunduğum ilgi ortasında olmak, katiyen ömrümü olağan bir hayat üzere hissettiriyor. Bu nerede yaşayacağınıza, kiminle takılacağınıza, ne vakit fotoğraf çekilmeyeceğinize karar vermek olsun…  gerçekten yalnızca biraz olağanlık bulmaya çalışıyorum,” demişti.