JENNIFER LOPEZ’İN YENİ MÜZİK GÖRÜNTÜSÜNDE SÜRPRİZ BİR KONUK

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
JENNIFER LOPEZ’İN YENİ MÜZİK GÖRÜNTÜSÜNDE SÜRPRİZ BİR KONUK ‘Jenny from the Block’ müzik görüntüsünde yer aldıktan 20 sene daha sonra Ben Affleck bir daha Jennifer Lopez’in kalbine ve müzik görüntülerine geri döndü. ‘Marry Me’ müziğinin yeni görüntüsü yayınlanırken, Ben Affleck gözlerden kaçmadı. Yüzü tam olarak görünmese de hayranları görüntüde yer alan kirli sakallı kişinin Affleck olduğuna emin! Klip boyunca müzik söyleyen, yazı yazan, piyano çalan ve çalışan Lopez, diğer biriyle konuşuyor üzere görünüyor. Görüntünün bir noktasında bu ‘gizemli’ adam Lopez’e sarılıyor.

2002’de yayınlanan ‘Jenny from the Block’ müzik görüntüsü hayli daha farklıydı. bu biçimdelar da bir arada olan ikili 20 sene daha sonra bir daha bir ortaya geldi. Müziğin ismi ve Ben’in görüntüde yer alması ikilinin evlilikten bahsetmiş olduğuni düşündürmüyor değil! Birinci aşklarını bir daha alevlendirmelerinden bu yana neredeyse bir yıl geçti, Lopez, Affleck’e daha yakın olmak için ailesini Miami’den Los Angeles’a bile götürmüştü. İşler mutlaka epey daha ciddi!

Bu yılın başında People mecmuasına aşka ikinci talihler hakkında konuşan Lopez, “İkinci bir bahtımız olan hoş bir aşk öyküsü. Başlarda bağımızı bir biçimde duyurmadan evvel, saftık ve biraz karmaşa oldu. Artık daha yaşlıyız, daha akıllıyız, daha fazla tecrübemiz var, ömrümüzün farklı yerlerindeyiz. artık çocuklarımız var ve bu şeylerin hayli şuurunda olmalıyız. İlgimiz hakkında epeyce dikkatliyiz zira hepimiz için fazlaca hoş bir zaman” demişti.