JENNIFER LOPEZ GEÇİRDİĞİ PANİK ATAĞI ANLATTI

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
JENNIFER LOPEZ GEÇİRDİĞİ PANİK ATAĞI ANLATTI Jennifer Lopez, hayranlarına dinlenmenin kıymetini vurguladı. ‘On the JLo’ başlıklı bülteninin son sayısında, yirmili yaşlarında yaşadığı bir sorunu anlatan Lopez, gençken ‘yenilmez’ olduğunu düşündüğünü söylemiş oldu. “yaşamımın bir noktasında geceleri yalnızca 3 yahut 5 saat uyuyordum,” diyen Lopez, “Tüm gün sette oluyordum ve akşamları ise stüdyoda oluyordum ve hafta sonları da görüntü çekimlerinde oluyordum. Yirmili yaşlarımın sonundaydım ve yenilmez olduğumu düşünüyordum. Ta ki bir güne kadar. Karavanda oturuyordum ve işimin gerilimi üzerine uykusuzluk eklenince mental olarak gayret edemedim” diye ekledi.

Birkaç saniye içerisinde hareketsiz kaldığını anlatan Lopez, güvenlik tarafınca doktora gdolayıldüğünü paylaştı. Hekimin kendisine dinlenmesi gerektiğini dediğini anlatan Lopez, “Net bir biçimde nazaranmiyordum ve fizikî semptomlar beni korkutmaya başladı. Artık bunun yorgunluk sebebiyle gerçekleşen bir panik atak olduğunu biliyorum lakin bu biçimdelar bu biçimde bir şey duymamıştım” dedi.

Doktorunun kendisine söylemiş olduklerini yazan Lopez, “Doktor bana ‘Hayır meczup değilsin. Yalnızca uykuya gereksinimin var. Her akşam 7 ila 9 saat ortası uyu, kafein içme ve antrenman yapmayı unutma’ dedi. Bedenimin ve zihnimin sağlıklı olması için neye gereksinim duyduğunu görmezden gelmenin sonuçlarının ne kadar önemli olabileceğini anladım” dedi.

Son vakit içinderda fizikî ve mental sıhhat hakkında konuşan Lopez, iş ve özel hayatının istikrarını kurmaya çalıştığını anlattı. Evvelki bültenlerinde özel hayatına öncelik vermeye çalıştığını anlatan Lopez, nişanlısı Ben Affleck ve çocukları ile daha fazla vakit geçirmek istediğini anlatmıştı. “Bu benim için epey kıymetli, bilhassa artık. Yalnızca iş ömrümü değil şahsi ömrüme öncelik vermek istiyorum. 14 sene evvel çocuklarım olduğu vakit daha farklı düşünmeye başlamıştım,” diyen Lopez, “Bazı şeyler benim için değişti. Daha sağlıklı bir bakış açısı kazandım. Artık evlenmek üzere olduğum için, öncelik her vakit ailemin. Bu, hayatımdaki kıymetli beşerler için bayan, anne, eş ve olmam gereken kişi olmak için kâfi vakte sahip olmakla ilgili. Ailemden vaktimi alacaksa epey özel bir proje olmalı” diye ekledi.