JENNIFER LOPEZ 20 SENE EVVEL BEN AFFLECK’TEN AYRILDIĞI VAKİT HAKKINDA KONUŞTU

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
JENNIFER LOPEZ 20 SENE EVVEL BEN AFFLECK’TEN AYRILDIĞI VAKİT HAKKINDA KONUŞTU Jennifer Lopez, Ben Affleck ile 20 sene ayrıldığı periyot hakkında konuştu. Apple Music’te Zane Lowe’un programına katılan Jennifer Lopez, 2002’deki ‘This Is Me… Then’ isimli albümünün devamı olarak tasarlanan ’This Is Me… Now’ isimli yeni albümünün Affleck ile alakasından ilham aldığını söylemiş oldu. “Yirmi sene evvel hayatımın aşkına aşık oldum,” diyen Lopez, “Şimdi en hoşu ve mükemmeli, inanılmaz bir şey oldu… burada olmamızın niçini vakitte bu anı yakalamak zira birincisinden bile daha hoş,” diye ekledi.

Geçtiğimiz yaz aylarında evlenen Lopez ve Affleck çifti 2004’te nişanlarını atma sonucu almışlardı. “Ayrılma daha sonrası epeyce acı vericiydi. 20 sene evvel düğünümüzü iptal ettiğimizde, bu benim ömrümün en büyük kalp kırıklığıydı. Nitekim öleceğimi düşündüm,” diyen Lopez, “daha sonraki on sekiz sene boyunca tuhaf bir döngüye girdim ve asla düzgün bir şey olmadı. Bir türlü gerçek şeyi yakalayamadım. Lakin artık, 20 sene daha sonra, memnun bir sonumuz oldu. Bu sahiden ‘asla Hollywood’da olmaz’ denilen bir son. Sinema dünyasında ‘bunu asla yazmayız zira kimse bu sona inanmaz’ diyecekleri çeşitten,” diye ekledi.

Lopez, bir daha bir ortaya geldiklerinde Affleck’in ‘This Is Me… Then’ albümünden hiç müzik söylemediğini hatırlattığını anlattı. “Ben de ona, ‘Haklısın zira epey acı vericiydi,’ dedim. Bu albüm yaşayabilmek ve ilerleyebilmek için rafa kaldırdığım bir parçamdı. Bu mutlaka hayat çabası taktiğiydi,” diyen Lopez bununla birlikte Affleck’in bu albümdeki tüm müzikleri ezbere bildiğini ekledi. “This Is Me… Then, sahiden hayatımın aşkına aşık olduğum bir vakti yakalıyordu. Kayıtlarda her şey var. Neler olduğunun ve ne yaptığımın farkında bile değildim,” diye hatırlayan Lopez, “Orada yazdığımız her müzik, benim ‘Sevgili Ben’ diye yazmam, epey özel bir vakti yakalamaktı,” diye ekledi.

İlişkilerinin etrafındaki medya çılgınlığının beraberliklerini “mahvettiğini” anlatan Lopez, “Bu bizi yok eden şeyin kesimiydi, bize gelen dış güçtü. Ve birbirimizi zorluklara karşın sevdik. kimi vakit haksızlık üzere geldi fakat ikimiz de o kişi üzere değiliz. Bence, en tuhaf biçimde, geçmiş, ikimizi de yapmak zorunda kaldığımız şeyleri yapmaya motive etti; O hiper vitese geçti ve ben hiper vitese geçtim. Ancak bir arada değil. Bunu başka farklı yapmak zorundaydık … Kendimizi bir daha kanıtlamamız gerektiğini hissetmemiz bizi garip bir biçimde ateşledi,” diye ekledi.

‘This Is Me… Now’ albümünde birinci albüme misal müzik kelamları olacağının ipuçlarını veren Lopez, “yaşamımın aşkıyla bir daha bir ortaya geldiğim bu periyotta beni yakaladık ve sonsuza kadar birlikte olmaya karar verdik. bu biçimde albümün tüm iletisi, bu aşkın var olduğu. Bu gerçek bir aşk. Albümün iletisinin, benim üzere vakit zaman umudunuzu yitirdiğinizi, neredeyse pes etmeyi düşündüğünüz vakit içinder olduğuna inanıyorum. Zira gerçek aşk var ve kimi şeyler sonsuza kadar sürer ve bu gerçektir,” dedi. “Bu bildirisi dünyaya yaymak istiyorum ve bu fazlaca fazla savunmasızlık gerektiriyor,” diyen Lopez, “Ama kendimi tutamadım ve kimi kısımları beni korkuttu. Ve bence birtakım kısımları Ben’i de korkutuyor. ‘Gerçekten tüm bunları söylemek istiyor musun?’ diye reaksiyon verdi. Ben de ‘Bunu öbür nasıl yapacağımı bilmiyorum bebeğim’ dedim,” diye ekledi.

Lopez’in ‘This Is Me… Now’ isimli yeni albümü 2023’te yayınlanacak.