JENNIFER LAWRENCE ANNE OLDU!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
JENNIFER LAWRENCE ANNE OLDU! Jennifer Lawrence resmen anne oldu!

Lawrence ve kocası Cooke Maroney’nin birinci küçüğü dünyaya geldi. Aktrisin, Los Angeles bölgesinde bebeğini dünyaya getirdiğini bildirildi. Lawrence, rastgele bir açıklama yapmadı. Çocuğun ismi, cinsiyeti ve doğum tarihi çabucak hemen açıklanmadı.

Lawrence, Kasım ayında çocuğunun ömrünü özel tutma niyetinde olduğunu söylemiş oldu. “Ama bedenimdeki her içgüdü, hayatlarının geri kalanında elimden geldiğince mahremiyetlerini korumak istiyor. Kimsenin varlığından hoşlandığını hissetmesini istemiyorum. Ve bunun, onları işimin bu kısmına dâhil etmemekle başladığını hissediyorum.”

Lawrence, Maroney ile olan hayatını da çoklukla özel tuttu. 2019’da ona âşık olduğu hakkında biraz bilgi verdi. Lawrence, oyunculuk ve New York’ta yaşamaya orta verirken onunla tanıştığını söylemiş oldu. “Kesinlikle ‘evlenmeye hazırım’ dediğim bir yerde değildim” dedi. “Cooke ile yeni tanıştım ve onunla evlenmek istedim. Birbirimizle evlenmek istedik. Büsbütün taahhüt etmek istedik. O benim en düzgün arkadaşım, bu yüzden onu yasal olarak sonsuza kadar bana bağlamak istiyorum. Ve her neyse ki evrak bu biçimde bir şey için var. Gezegende en sevdiğin kişiyi buluyorsun ve bırakamayacak üzeresin. O yüzden bu teklifi kabul etmek istedim,” diyerek kelamlarını bir gülerek bitirdi.