Hırsızlık şüphelisi yakalanınca sevindi: Aileme hasret kalmıştım

bencede

Active member
12 Eki 2020
5,542
0
36
Hırsızlık şüphelisi yakalanınca sevindi: Aileme hasret kalmıştım Adana’nın Seyhan ilçesinde Oto Hırsızlık Ofis Amirliği takımları, son bir ayda ilçede yaşanan motosiklet hırsızlıklarıyla ilgili çalışma başlattı. Olayların yaşandığı bölgelerde güvenlik kameralarını inceleyen polis, şüphelinin 26 kabahat kaydı bulunan Hüseyin Ö. olduğunu belirledi. Gruplar, tespit edilen adrese baskın yaptı, fakat kuşkulu bulunamadı. Polis, ondan sonrasında Hüseyin Ö.’nün Gülbahçesi Mahallesi’ndeki bir portakal bahçesinde görüldüğünü belirledi.

BARAKADA SAKLANIRKEN YAKALANDI

DHA’nın aktardığına bakılırsa
bölgeyi ablukaya alan takımlar, şüpheliyi saklandığı barakada yakaladı. Hüseyin Ö.’nün iş arama mazereti ile ilçedeki konfeksiyon atölyelerine giderek, keşif yaptığı akabinde motosikletleri çaldığı belirlendi. Son bir ayda 300 TL bedelinde toplam 11 motosikleti gidon kilitlerini kırarak çalan Hüseyin Ö.’nün hırsızlık yaptığı anlar, güvenlik kamerasına yansıdı.

Gözaltına alınan Hüseyin Ö., polisteki tabirinde, “Yakalanma korkusu ile konutumda kalamıyordum. Sizin yüzünüzden 1 aydır aileme hasret kalmıştım” dedi. Süreçlerinin akabinde adliyeye sevk edilen Hüseyin Ö., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. (HABER MERKEZİ)