HEIDI KLUM’UN 2022 CADILAR BAYRAMI KOSTÜMÜ

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
HEIDI KLUM’UN 2022 CADILAR BAYRAMI KOSTÜMÜ Biroldukça ünlü Cadılar Bayramı kostümleri için fazlaca emek harcıyor lakin kimsenin Heidi Klum kadar ekstrem boyutlara gittiğini düşünmüyoruz! Cadılar Bayramı değişimleri ile bilinen Klum, her sene gerçekleştirdiği partisi için kocaman bir solucana dönüştü. Klum’ın eşi Tom Kaulitz, solucanı yakalayan bir balıkçı olarak kamera karşısına geçerken, bu kostüm üzerinde son iki yıldır çalışıldığı öğrenildi. Bu kostüm fikrinin viral olan “Solucan olsam da beni sever miydin?” sorusundan esinlendiğini söyleyen Klum, internetteki tanınan latifeyi bir kostüme dönüştürme sonucu vermiş!

Heidi Klum 2022 Cadılar Bayramı Kostümü (Getty Images)

Son iki yıldır bu kostüm üzerinde çalıştığını anlatan Klum, kostümün kendisinin üretiminin ise aylar sürdüğünü belirtti. Entertainment Tonight’a konuşan Klum, “Kostümün üretimi fazlaca uzun sürdü. Birkaç ay üzerinde çalıştık,” dedi. Partisini New York’ta veren Klum, birinci başta ağaç olmak istediğini fakat eşinin bunun fazlaca güç olacağını söylemiş oldukten daha sonra “kutunun haricinde düşünmeye karar verdiğini,” söylemiş oldu. “Cadılar Bayramı hayranlarımı yahut kendimi hayal kırıklığına uğratmak istemedim,” diyen Klum, “Çünkü inanılmaz, beklenmedik bir şey bulmak her yıl kendimle içsel bir meydan okuma. Bunu bu yıl başardığımı hissediyorum, artık hakikaten işe yaramasını umuyorum. Asla deneme olamıyor. Kostümlü prova yok, yani o gün yaptığımda ya işe yarıyor ya da yaramıyor, umarım işe fayda,” diye ekledi.

Heidi Klum 2022 Cadılar Bayramı Kostümü (Getty Images)

Makyaj sanatkarı Mike Marino ve Prosthetic Renaissance grubunun solucan fikrine epey şaşırdığını anlatan Klum, “Mike’ı aradım ve ‘Beni bir solucana dönüştür,’ dedim. Bana ‘Ne?’ diye karşılık verdi. Başta hiç yapmak istemedi ve daima yeni bir fikir bulmamda ısrar etti. Fakat bir fikre aşık olduğum vakit bundan dönüş yapmak istemiyorum,” dedi. Kırmızı halıya solucan kostümüyle çıkan Klum, parti sırasında bedenini saran bir tulum tercih etti.