HAILEY BIEBER, NEFRET İLETİLERİNE KARŞI BİR GÖRÜNTÜ PAYLAŞTI

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
HAILEY BIEBER, NEFRET İLETİLERİNE KARŞI BİR GÖRÜNTÜ PAYLAŞTI Hailey Bieber son senelerda bir fazlaca muvaffakiyete imza attı. Fakat medya ve Selena Gomez hayranları, Bieber’ı rahat bırakmıyor. Medyanın “iğrenç bir şey” olduğunu söylemiş oldukten daha sonra Gomez hayranlarının kendisini rahat bırakmasını belirten Hailey, fotoğraflarına yapılan yorumlarından bıkmış durumda. Çıldırma noktasına gelen Bieber, geçtiğimiz hafta TikTok’tan bir görüntü paylaşarak, nefret dolu yorumlar yapanların kendisini rahat bırakması için sözün tam manasıyla yalvardı.

“Şu noktada beni rahat bırakın, kendi işime bakıyorum” diyerek kameraya konuşan Hailey, “hiç bir şey yapmıyorum. hiç bir şey söylemiyorum, lütfen beni rahat bırakın. Beni rahat bırakmanız için yeteri kadar vakit geçti. Size yalvarıyorum, nitekim, tek talebim bu” diye ekledi. Kendisine nefret dolu yorum yapanlara bildirisini, “Başka bir yerde mutsuz olun” diyerek bitirdi.

Instagram paylaşımlarda yorum yapabilenlerin erişimini kısıtlayan Hailey’nin fotoğraflarına yalnızca tanıdıkları ve arkadaşları yorum yapabiliyordu. TikTok görüntüsünde kimden bahsetmiş olduğuni direkt olarak söylemese de bu bireylerin Selena Gomez hayranları olduğu düşünülüyor. Selena ile ayrıldıktan altı ay daha sonra Eylül 2018’de Hailey ile evlenen Justin Bieber, neredeyse dört yıldır Hailey ile bir arada. Lakin kimi Gomez hayranları, Justin ve Selena’nın on yıllık ayrılıp barışarak süren bağlantısından vazgeçmiş değil.

Toplumsal medyada tekraren karşılaştırılan ve tenkitlerle uğraş eden Selena ve Hailey, uygun bir noktada olduklarını söylemelerine karşın nefret bildirilerinden kaçamıyorlar. 2020’de Justin Bieber da eşi Hailey’e online zorbalık yapan bir ‘Jelena’ hayranına yazmıştı. “İnsanlara evvelki münasebetimin daha düzgün olduğunu söylemelerini söylemek… Yalnızca bunu paylaşmak istedim ki beşerler her gün nelerle karşı karşıya olduğumuz hakkında bir fikir edinsinler. Hakikat yolu seçmek son derece zordur,” diyen Bieber, “Bu üzere insanların, bu dünyada en çok sevdiğim şahsa zorbalık yapmak için insanları bir ortaya getirmeye çalıştığını görüyorum. Bu hakikat değil,” diye eşi Hailey’i savunmuştu.