GIGI HADID ANNELİK HAKKINDA EN ÇOK SEVDİĞİ ŞEYLERİ ANLATTI

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
GIGI HADID ANNELİK HAKKINDA EN ÇOK SEVDİĞİ ŞEYLERİ ANLATTI Geçtiğimiz haftanın başında Access Hollywood’a bir röportaj veren Gigi Hadid, kızı Khai’nin annesi olmanın en hoş yanlarının “küçük şeyler” olduğunu söylemiş oldu. Sevgilisi Zayn Malik ile birinci bebekleri hakkında konuşan Hadid, kızlarını nasıl yetiştirdiklerini anlattı. Annelik hakkında en sevdiği şeyin ne olduğu sorulunca, “En sıradan şeyler, yalnızca onun her gün yeni bir şey öğrendiğini görmek, bu bir bardağı kaldırması yahut bir topu deliğe sokması üzere şeyler. Çocuğunuzun en güzel olduğunu düşünüyorsunuz, doğmuş en zeki varlık…” diyen Hadid, yeni bir anne olmanın tadını çıkardığı belirtti.

Daha evvel de ebeveyn olmanın en uygun istikametlerinden bahseden Hadid, “Her şey benim favorim, en sıkıntı vakit içinderda bile. Annelik ile gelen hayli fazla sabrınız ve şartsız sevginiz oluyor. Her gün onunla birlikte öğrenip büyümek hayli eğlenceli. Ve bu beni epeyce gururlandırıyor. bu biçimdesine küçük şeylerin bu kadar heyecan verici olması epey komik,” demişti.

Harika model annesi olduğu için biroldukca ayrıcalığa sahip olan Khai, beraberinde hepimizin merak ettiği hoşluk sırlarını da öğrenecek! Kızı Khai’ye ne üzere hoşluk tüyoları vereceği sorulunca, “Annemin bana öğrettiği kimi şeyleri muhakkak Khai’ye de anlatacağım. Annem aslında bana cilt bakımı yahut makyaj konusunda ne yapmam gerektiğini fazla söylemedi fakat onu izleyerek gereğince öğrendiğimi düşünüyorum. Onun epey sade ve doğal bir cilt bakım rutini var. Fazla eser kullanmadan bakım yapıyor ben de herbiçimde ‘az fazlacatur’ kanısını Khai’ye aktaracağım,” diyen Hadid, “Cilt bakımı yahut hoşluk rutininde epey fazla şey yapmak durumu komplike hale getiriyor ve kimi vakit cildim bunu kaldıramıyor. Sanırım Khai’ye makyaj konusunda sadeliği öğreteceğim, tıpkı annemin bana yaptığı üzere,” diye ekledi.