Erdoğan’ın imzasıyla 126 general ve amiralin bakılırsav yeri değişti

bencede

Active member
12 Eki 2020
5,542
0
36
Erdoğan’ın imzasıyla 126 general ve amiralin bakılırsav yeri değişti Kara, Deniz ve Hava kuvvet komutanlıklarına bağlı 126 general ve amiralin yeni nazaranvlere atanması kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla yayımlanan kararlara nazaran, Kara Kuvvetleri Komutanlığı bünyesinde nazaranv yapan 72 generalin yeni bakılırsavlere ataması yapıldı.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığında 24 amiral, Hava Kuvvetleri Komutanlığında ise 30 generalin vazife yerleri ve durumları değişti.

ERDOĞAN 2 VİLAYET ULUSAL EĞİTİM MÜDÜRÜNÜ VAZİFEDEN ALDI

bir daha Cumhurbaşkanı Erdoğan imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan atama kararlarına bakılırsa, Hatay Vilayet Ulusal Eğitim Müdürü Kemal Karahan nazaranvden alınarak yerine Konya Vilayet Ulusal Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, Konya Vilayet Ulusal Eğitim Müdürlüğü’ne Düzce Ulusal Eğitim Müdürü Murat Yiğit, Samsun Vilayet Ulusal Eğitim Müdürlüğü’ne Murat Ağar, Tokat Vilayet Ulusal Eğitim Müdürlüğü’ne Ahmet Özdemir atandı.

Kırıkkale Ulusal Eğitim Müdürü Yusuf Tüfekçi de nazaranvden alındı. Yerine Hayati Telefoncu, Malatya Vilayet Ulusal Eğitim Müdürlüğü’ne ise Hatice Özdemir getirildi. (HABER MERKEZİ)