Diyarbakır’da ‘kafa karıştıran’ atama: Atandı, alındı, iade edildi

bencede

Active member
12 Eki 2020
5,542
0
36
Diyarbakır’da ‘kafa karıştıran’ atama: Atandı, alındı, iade edildi DİYARBAKIR – Diyarbakır Ulusal Eğitim Müdürlüğü’nde bir devirdir atamalar dur durak bilmiyor. Yer değişiklikleri ile gündemdeki kurumda, 3 gün ortasında farklı bir sirkülasyon yaşandı. Bismil Ulusal Eğitim Müdürlüğü bakılırsavine atanan Cafer Gülseven, evvelki gün, bir günlük mesainin akabinde nazaranvden alınmış, yerine Bismil İmam Hatip Lisesi Müdürü Abdulaziz Doğan atanmıştı.

Amida Haber’den İlyas Akengin’in haberine nazaran, Bismil Ulusal Eğitim Müdürlüğü’ne dün atanan Abdulaziz Doğan da, Cafer Gülseven’in akıbetine uğradı. Doğan da bir gün mesai yaptı, bugün misyondan alındı. Yerine, evvelki gün vazifeden alınan Cafer Gülseven getirildi. Gülseven, 2 gün evvel alındığı nazaranvine geri döndü.

Öte yandan Kayapınar İlçe Ulusal Eğitim Müdürlüğüne Kayahan Şubaşı atandı. Subaşı’ndan boşalan şube müdürlüğüne de Zülfü Özkan atandı. Ergani İlçe Ulusal Eğitim Müdürlüğüne Ahmet Atabey bir daha atandı. Ergani ilçe ulusal eğitim müdürü Ebubekir Ekin ise Vilayet ulusal eğitim müdürlüğüne şube müdürü olarak atandı.