Death Brehme, Rummenigge: 'Almanya sonsuza kadar dünya şampiyonu' – Futbol

SeviYorum

New member
19 Eki 2020
706
0
0
“Ölüm haberinden derinden etkilendim ve şok oldum” Andreas Brehme. 1986 Dünya Kupası'nı Meksika'da birlikte oynadık ve Andi harika bir takım oyuncusuydu, son derece sadık ve güvenilirdi. Onun yaşama sevinci her zaman bulaşıcı olmuştur ve 63 yaşında aramızdan ayrılmak zorunda kalması beni çok üzmektedir.” Karl-Heinz RummeniggeArtık Bayern Münih yönetiminin bir üyesi. Brehme'nin Inter'e taşınmadan önce oynadığı kulüp.

“Andreas Brehme'nin ölüm haberi Bayern ve tüm Alman futbol taraftarları için şok etkisi yarattı. O tarih yazdı ve sonsuza kadar bizim 1990 dünya şampiyonumuz olarak kalacak. O gerçekçi bir insandı ve hakkında konuşabileceğiniz her zaman güvenebileceğiniz biriydi. Her zaman Bayern ailesinin bir parçası olacağız. Ailesine, sevenlerine ve arkadaşlarına en derin başsağlığı dileklerimizi iletiyoruz” dedi kulüp başkanı, Herbert Hainer.

Andreas Brehme öldü: Almanya'da dünya şampiyonuydu ve Trapattoni'nin Inter takımında bek oynuyordu

kaydeden Franco Vanni

20 Şubat 2024

Onursal başkan Uli Hoeness “Bu şok edici habere inanılmaz derecede üzüldüğünü söylüyor. Andreas Brehme'yi hiçbirimiz unutmayacağız çünkü bu, Roma'daki Dünya Kupası finalinde alınan 1-0'lık bir galibiyetten daha fazlası. Harika bir insanı ve sadık bir dostu kaybettik.” “