CHIARA FERRAGNI VE FEDEZ AİLESİNDEN BİR DİZİ GELİYOR: “THE FERRAGNEZ”

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
CHIARA FERRAGNI VE FEDEZ AİLESİNDEN BİR DİZİ GELİYOR: “THE FERRAGNEZ” Chiara Ferragni ve Fedez’in hayatının “daha evvel hiç görülmemiş art planını” ortaya çıkaran 8 kısımdan oluşan yeni dizisi, Aralık ayında Amazon Prime Görüntü’ye geliyor. 21 Aralık’ta yayınlacak “The Ferragnez”, toplumsal medya ünlüsü çiftin oyunculuğa adım attığını gösteriyor.

Haberler birkaç aydır ortalıkta dolaşıyordu ve artık nihayet doğrulandı: “Chiara Ferragni Unposted” galası 2019’da Venedik’te yapılmıştı. İki yıl daha sonra Amazon Prime Görüntü, “The Ferragnez – La series” isimli yeni bir kurgu olmayan gösterinin geldiğini duyurdu. Instagram’da 24 milyonun üzerinde takipçisi olan dijital teşebbüsçü Chiara Ferragni ve mesleğinde elde ettiği 60 platin rekorun yanı sıra; Amazon ailesi için eşi Fedez’in yer alacağı yeni özgün bir içerik üretecek.

Sekiz kısımdan oluşacak ve Aralık ayında piyasaya sürülecek olan yeni Amazon Özgün belgesel gerçekliği yardımıyla (yapım Banijay Italia tarafınca Amazon Stüdyoları için), halk ve hayranlar sinemanın kamera ardına özel erişime sahip olacaklar. Ferragnez’in günlük hayatı, ailesini daha evvel hiç görmedikleri biçimde keşfedilecek.

Hayranları, hayatlarının epey özel bir periyodunun kıssasını de gorecek: 2020’nin sonu ile 2021’in birinci ayları içindeki, Chiara’nın ikinci hamileliği, Fedez’in hayatlarına gelişi ve ikinci kızı Vittoria’nın doğumu.

Eşi görülmemiş ve samimi bir görünüm yardımıyla Ferragnez, ilgilerinin en mahrem istikametlerini ortaya çıkarmaya hazır. Kırılganlıklarını derinlemesine incelemeyi kabul eden bir çiftin tutkularını, sevinçlerini, gözyaşlarını ve hırslarını incelik ve ironi ile anlatacak.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Chiara Ferragni
✨
(@chiaraferragni)’in paylaştığı bir gönderi

Chiara Ferragni, yeni aile dizilerini büyük bir heyecanla Instagram’dan duyurdu. “Biz yaptık ???? Ailem ve ben yeni dizimizi duyurmaktan gurur duyuyoruz: The Ferragnez. Aralık 2021’de tüm dünyada çıkacak @amazonprimevideo @primevideoit ????
❤
Size daha fazlasını anlatmak için sabırsızlanıyorum lakin bunun için hayli heyecanlıyız. Buna bayılacaksınız!”

Fedez de, kendi Instagram hesabından heyecanını lisana getirdi.