CHER, ALEXANDER EDWARDS İLE MÜNASEBETİNDEN BAHSETTİ

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
CHER, ALEXANDER EDWARDS İLE MÜNASEBETİNDEN BAHSETTİ Cher’in yeni bir sevgilisi var fakat alakalarını her insanın anlamadığını biliyor. 76 yaşındaki efsanevi pop yıldızı, Kasım ayında 36 yaşındaki müzik yöneticisi ve rapçi Alexander Edwards ile çıktığını doğruladı.

Yaş farkı, müzikçinin birtakım hayranlarının onun yararlanılabileceği konusunda endişelenmesine niye oldu. Artık, “The Kelly Clarkson Show”un yeni kısmında Cher, Edwards’la olan aşkının yürümesini sağlayan şeyin ne olduğunu anlattı.

Cher, sohbet programı sunucusuna “Kağıt üzerinde biraz saçma” dedi. “Ama gerçek hayatta epey âlâ anlaşıyoruz. O mükemmel. Ve ben erkeklere hak etmedikleri nitelikleri vermiyorum.” Edwards’ın “fazlaca kibar, fazlaca zeki” ve “oldukca yetenekli” olduğu kadar “komik” ve “yakışıklı” olduğunu da kelamlarına ekledi. Nihayetinde, Cher için yaş farkı büyük ölçüde bir sorun değil zira genç erkekler onu daha yeterli anlıyor üzere görünüyor.

Clarkson’a, “Yaşlı erkekler benden pek hoşlanmadı. Ne demek istediğimi anlıyor musun? Benim yaşlarımda birkaç erkek arkadaşım oldu, lakin niçinse benden hoşlanmadılar. Ve tahminen genç erkekler senin komik ya da nahoş olmanı, aptalca şeyler yapmak istemeni ve kuvvetli bir kişiliğe sahip olmanı umursamıyor. Kimse için kişiliğimden vazgeçmeyeceğim, tamam mı?”

Kasım ayında Edwards’la görüldükten daha sonra, pop tanrıçası 6 Kasım’da Twitter’ında resmen aşk dedikodularına değindi. Evvel Edwards’ın yakın plan bir fotoğrafını tweet’e kalple “Alexander” yazarak paylaştı, akabinde daha sonrakilere karşılık verdi. Bir takipçisi onun “yeni erkeği” olup olmadığını sorduğunda, Cher gülen bir yüz ve kalplerin olduğu bir emoji ile karşılık verdi. Çiftin, Paris Moda Haftası’nda buluştuğunu ve tüm ailesinin onunla tanıştığını doğrulandı.

İkonik müzikçi, “niyetinden kuşku duyduklarını” söyleyen ilgili bir hayranına da şu karşılığı verdi: “Hepimizin bildiği üzere… DÜN DOĞMADIM VE Kesin Bildiğim Şey… Garanti Yoktur. Ne Vakit Bir Seçim Yaparsan Bir Talihini Denersin. Her Vakit Risk Aldım.” Edwards’ın ona “
👑
gibi” davrandığını da kelamlarına ekledi.

2 Kasım’da Cher, müzik imalcisi Alexander Edwards ve Tyga ile Los Angeles’ta yıldızlarla dolu restoran Craig’s’e giderken görüldü. Üç kişilik görünüşte arkadaşça bir akşam yemeği iken; Cher ve Edwards, sonrasındasında restoranın haricinde el ele tutuşurken ve çok rahat görünürken fotoğraflandı.

Cher, 2013’te ayrılmadan evvel eski bir Hells Angels bisikletçisi olan Tim Medvetz ile ilişkiliydi. Ayrıyeten ünlü Sonny Bono ve Gregg Allman ile evlendi. Öte yandan Edwards, Amber Rose ile çıktı; 2 yaşındaki oğlu Slash Electric Alexander Edwards’ı paylaştığı kişi. Çift, 2018’den 2021’e kadar beraberydi. Rose, müzik yapımcısını sadakatsizlikle ve onu 12 bayanla aldatmakla suçladı, Edwards bunu çabucak sonrasında kabul etti.