CARDI B, İKİNCİ BEBEĞİNE HAMİLE!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
CARDI B, İKİNCİ BEBEĞİNE HAMİLE! Rap yıldızı Cardi B, Pazar gecesi 2021 BET Ödülleri’nde performans için sahnede Migos’a katılırken sürpriz yaptı ve gebe olduğunu duyurdu. Ayrıyeten Instagram’da rapçi eşini etiketleyerek “#2!
♥
@offsetyrn” açıklamasıyla harika bir annelik çekimi yayınladı.

BET Mükafatları merasimi için L.A.’deki Microsoft Tiyatrosu’nda görünen Cardi, karnını ortaya çıkaran bir deliği olan dar ve süslenmiş bir kıyafet giydi. Gecede beş mükafata aday gösterildi. Heyecanlı hayranları, hamileliğini Migos ile ortak çalışması “Type Shit” müziğini söylerken öğrenmiş oldu.

Çiftin, Temmuz 2018’de kızı Kulture Kiari Cephus’tan daha sonra ikinci çocuğu oluyor. Cardi ve Offset, 2017’de gizlice evlendiler, lakin bu biçimdedan beri iniş çıkışlar yaşadılar. (Eylül 2020’de boşanma davası açtı, fakat iki ay daha sonra iptal etti.)

Annelikle ilgili kendi tecrübelerine gelince, rapçi ebeveyn olurken cinselliğini özgürce tabir etme konusunda da açılmıştı. “Yarı çıplak olduğumda yahut twerk yaptığımda, beşerler ‘Artık bir annesin’ diyor. ‘Anne olmadan evvel yapıyordum, bu yüzden fark olması gerekmiyor. Bir gün kızım bedenimi ve twerk yaptığımı bakılırsacek. daha sonrasında yahut ondan evvel yapsam fark eder mi? Hala dışarıda seksi hissetmek isteyen annelerin olabileceğini hissediyorum. Anne olduktan daha sonra rahibe olman gerektiğimizi hissetmiyorum.”