CARA DELEVINGNE YENİ BELGESELİ VE MENTAL SIHHATİ HAKKINDA KONUŞTU

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
CARA DELEVINGNE YENİ BELGESELİ VE MENTAL SIHHATİ HAKKINDA KONUŞTU Cara Delevingne, gençliğinde cinsel eğilimi hakkında sıkıntılar yaşarken mental sıhhatinin hiç uygun olmadığının altını çizdi. ‘Planet Sex with Cara Delevingne’ isimli yeni BBC belgeselinde konuşan Delevingne, ergenlik periyodunda cinselliği hakkında meseleler yaşadığını anlattı. “Bunu kimselerle konuşamıyordum” diyen Delevingne, “İçsel olarak homofobi ve utancım vardı. Kendimi olağandışı hissediyordum” diye ekledi.

1 Aralık, Perşembe günü yayınlanacak olan belgeseli hakkında konuşan Delevingne, “Bu sahiden ömrümü değiştirdi. Artık hiç olmadığım kadar memnunum. Yarattığımız şeyden çok lakin fazlaca gurur duyuyorum. Utanç duymamam gerektiğini biliyorum lakin hakikaten dünyanın her yerinde benim üzere beşerler olduğuna inanıyorum. Bu belgesel hakikaten hazır olmam için ufkumu açtı” dedi.

Belgesel serisinin cinsel kimliği sorgulayarak farkındalığı artıracağını umduğunu söyleyen Delevigne, kendisi üzere problemler yaşayanlara ışık tutmak istediğini belirtti. “Benim yaşadığım dünyada birden fazla arkadaşım heteroseksüel. Bu seriyi yapmadan evvel Pride yürüyüşlerine katılmamıştım. Artık biroldukça ‘queer’ arkadaşım var,” diyen Delevingne, “Tek istediğim şey insanların kendilerini olduğu üzere kabul etmesi yahut diğerlerine bu mevzuda yardımcı olmaları” diye ekledi.