BRITNEY SPEARS VE ELTON JOHN’UN YENİ MÜZİĞİ YAYINDA

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
BRITNEY SPEARS VE ELTON JOHN’UN YENİ MÜZİĞİ YAYINDA Britney Spears geri döndü!

Pop yıldızı, vasiliğinin sona ermesinin akabinde birinci yeni müziğini çıkardı. Ve geri dönmek için daha düzgün bir yol seçemezdi. Elton John’un 1971 hiti “Tiny Dancer” ve 1991 müziği “The One”ı remiksleyen yeni modül: “Hold Me Closer”. pek efsane bir eşleşme…

Spears ve John, birlikte ünlü “Tiny Dancer” satırlarına başlamadan evvel “The One”dan dizeler söylüyor. Müzik, kulüp ve parti havası yayıyor, bu da onu yaz sonu partisi çalma listeleri için eksiksiz seçenek yapıyor.

Spears, bu haftanın başlarında Instagram’da “Hold Me Closer” ile ilgili hislerini paylaştı. Açıklamada, John’a onu single’a dahil ettiği için teşekkür etti.

“Cömertliğiniz için teşekkür ederim ve bu biçimde olağanüstü bir müzikte size katılmamı düşündüğünüz için !!! Müziğinizde art plan sesi olmak ne kadar havalı !!! Sir Elton, bunu sizin dehanız, yaratıcınız ve efsanevi zihniniz yardımıyla yaptım !!! Çok müteşekkirim !!!”

Daha evvel bildirdiğine bakılırsa, Spears’ın üretimci Andrew Watt ile Beverly Hills’deki meskeninde yaptığı dizeleri kaydetmek için yalnızca üç saate muhtaçlığı vardı. Kent haricinde olan John, Zoom üzerinden rehberlik etti.

“Rocketman” müzikçisi, yayın için birebir derecede heyecanlandı ve hatta Cannes’daki La Guérite restoranında bir kalabalığa seslendirdi. John’un Instagram’da yayınladığı bir görüntüye nazaran seyirciler ona hayranlıklarını belirli etti.

Spears’ın son projesi 2016’daki stüdyo albümü Glory olsa da; bu, bir yargıcın geçen Kasım ayında 13 yıllık yasal koruyuculuğunu bitmiş oldurmeye karar vermesinden bu yana birinci çıkışı oldu. “Okie dokie… 6 yıl daha sonra birinci müziğim !!!!” diye bu hafta tweet attı. “Zamanımızın en klasik adamlarınden biriyle müzik söylüyor olmam epeyce havalı…@eltonofficial !!!! Biraz bunaldım… bu benim için epey önemli!!!”

John ise son vakit içinderda Dua Lipa (“Cold Heart”) ve Rina Sawayama (“Chosen Family”) üzere genç pop yıldızlarıyla işbirliği yapıyor.

“Hold Me Closer” müzik kelamlarını okuyun.