BRIDGERTON 2. DÖNEM TANITIM FRAGMANI YAYINLANDI

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
BRIDGERTON 2. DÖNEM TANITIM FRAGMANI YAYINLANDI “Sevgili okuyucularım, beni özlediniz mi?”

Leydi Whistledown’ı özleyenlere hoş haber! Bridgerton, 25 Mart 2022’de 2. dönemiyle geri dönüyor.

Netflix, resmi fragmanı 14 Şubat’ta (uygun biçimde Sevgililer Günü’nde) paylaştı. Lady Whistledown’ın geri döndüğünü deklare ettiğı ön izleme, Bridgerton hayranlarını fazlaca heyecanlandırdı. Leydi Whistledown’a fragmanı paylaşmak yetmemiş üzere duruyor ki, dizinin 2. dönem afişi de yayınladı.

Bridgerton’ın 2. dönemi 25 Mart’ta resmen başlayacak! Dizinin birinci çıkışının birinci yıl dönümünde Netflix ve Shondaland, 2. dönemin prömiyer tarihini açıklamak için bir ortaya geldi. Çıkış planının 25 Mart 2022 Cuma olduğunu açıklayan duyuruda, oyuncular Jonathan Bailey, Simone Ashley, Adjoa Andoh, Golda Rosheuvel, Luke Newton, Claudia Jessie ve Charithra Chandra’nın imparatorluk elbiseleri giymesi yer aldı.

Dizi, Kasım ayında tamamlandı. 21 Kasım’da Van Dusen, Instagram’da Bailey ve Ashley’nin başrolde olduğu bir fotoğrafını paylaştı ve “Ve bu, İkinci Dönemin resmi özeti! Bu epeyce kuvvetli yılda her gün işe gelen bu takım ve grupla gurur duyuyorum.”

Bridgerton 2. dönem çekimleri Mayıs ayında başlasa da, onaylanmış COVID-19 olayının ortaya çıkmasından daha sonra yapım Temmuz ortasında durduruldu. Kaynaklar, Ağustos ayı başlarında setin bir daha kurulup çalışmaya başladığını doğruladı.

Julia Quinn’in yazdığı bir kitap dizisi Bridgerton’ın temelini oluşturuyor ve tıpkı Daphne ve Simon’a odaklanan 1. dönem üzere, 2. dönem da Anthony’nin kendi aşk arayışını izletecek. Eski sevgilisi opera sanatkarı Siena (Sabrina Bartlett) tarafınca hor görülen Anthony, aşk için değil bakılırsav için evlenmesi gerektiğine inanıyor ve nitekim paha verdiği biriyle evlenmeyi reddediyor. Serinin ikinci kitabında, karısı olarak Edwina Sheffield’ı seçer; lakin Kate Sheffield, küçük kız kardeşini evlilikten Londra’nın en makûs şöhretli bekârıyla evlilikten korumak için devreye girer. Ne yazık ki, Kate yakında kendi kalbinin tehlikede olabileceğini fark eder. Kulağa güzel geliyor.

Chris Van Dusen, Anthony’nin 2. dönemin tek odak noktası olmayacağını vurguladı. Penelope Featherington da vaktini spot ışığında alacak. “2. dönemin ana teması mantığa karşı kalp” diyor.