Bir fare katilinin Belediye Başkanı Adams’a bazı tavsiyeleri var

Canan

Global Mod
Global Mod
25 Mar 2021
1,836
0
0
Bir fare katilinin Belediye Başkanı Adams’a bazı tavsiyeleri var
Ve belediye başkanına para cezasını veren müfettiş olsaydım, dışarıda kanıt var mı yoksa gerçekten içeri mi girdiniz diye sorardım. Dışarıdaysa, fareler kanalizasyondan mı çıkıyor yoksa bir komşunun mülkünde mi koşuyorlar? Burada mı yuva yapıyorlar? Sadece buradan mı geçiyorsun yoksa bu evin önünde çok fazla ıvır zıvır mı var? Belki çöp başka bir yerden gelen fareleri çeker.

Yani, Sayın Belediye Başkanı, burada bir fare, orada bir fare. En iyi tavsiye, lisanslı bir profesyonele danışmaktır. Durumu değerlendirmelerine ve bir haşere kontrol uygulayıcısının en iyi yaptığı şeyi yapmasına izin verin: Uygun koşulları arayın ve size evinizin ve bloğunuzun nasıl göründüğüne dair bir özet verin.

Belediye başkanı, fare kontrol çabalarına 7.000 dolar harcadığını söylüyor. Ona ne söylerdin?

Kusura bakmayın sayın Belediye Başkanı, ne için para ödediniz? Konutta dışlama işi yapması, yani eski bir binadaki delikleri ve diğer şeyleri kapatması için birine para ödediniz mi? Sıçanların mülke gelmesini ve mülkü istila etmesini önlemek için değerlendirme yapması ve kemirgen kontrol ekipmanından koruyucu bir bariyer kurması için bir kişiye ödeme yaptınız mı?

Fareler binanıza girmesin diye onlara binanızı korumaları için para mı ödediniz? Belki daha kapsamlı bir program oluşturacak birine ihtiyacınız var, komşulara bakıp “Neden fareler buraya gelip duruyor ve ben sürekli ihlaller alıyorum?”

Yedi bin dolar çok para. İçeri girip binayı siz giresiniz diye güçlendirdilerse, buna saygı duyarım ama dışarıda başka neler oluyor? Bu tekrarlayan bir sorun olduğu için kapsamlı bir yaklaşıma sahip olmanız gerekir.

Bitişik kapıdan istila geldiğinde belediye başkanı ne yapabilir? komşu ile sohbet?

Evet diyebilirim Sayın Başkan, sorun komşunuzda.

Ev sahibi şimdi bunu kendisi mi yapıyor yoksa bir uzman mı çağırıyor? Bir profesyonel çağırırlarsa, evet, ceplerinden ödeme yaparlar, ancak gelip bir program oluşturacak ve bu nüfusu kontrol edecek bir şirket bulabilirler.