ASALARINIZI HAZIRLAYIN: HARRY POTTER REUNION KISMI GELİYOR

BanaDediKi

Global Mod
Global Mod
26 Eki 2020
1,323
0
0
ASALARINIZI HAZIRLAYIN: HARRY POTTER REUNION KISMI GELİYOR Yirmi yıl evvel, Harry Potter ve İdeoloji Taşı’nın piyasaya sürülmesiyle sinemalarda Hogwarts’a giden trene birinci bindik. Artık Hogwarts büyücü üçlüsü, yirmi yıl evvelki maceralarını anlatmak için bir daha bir ortaya geliyor.

Salı günü HBO Max, yepyeni Harry Potter yıldızlarının Daniel Radcliffe, Emma Watson ve Rupert Grint’in yanı sıra sekiz sinemanın genişletilmiş takımının olacağı özel bir kısım için bir daha bir ortaya geleceğini duyurdu.

“Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts”, 1 Ocak 2022 yani Yeni Yıl Günü’nde HBO Max’te prömiyer yapacak. HBO Max’e göre, büsbütün yeni, derinlemesine röportajlar ve oyuncu sohbetleri aracılığıyla büyüleyici bir öykü anlatacak.

Sekiz Potter sinemasının tamamı da şu anda HBO Max’te yayınlanmaya hazır. Birinci kısım, Harry Potter ve İdeoloji Taşı 20 yıl evvel 16 Kasım’da prömiyerini yaptı.

Warner Bros’un lideri Tom Ascheim gelecek reunion kısmı için, “’Harry Potter ve İdeoloji Taşı’ sinemasının çıkışından bu yana inanılmaz bir seyahat oldu ve bu olağanüstü birbirine bağlı kozmosun nasıl evrimleştiğine şahit olmak en yavaşça tabirle büyülüydü. Bu retrospektif, bu olağanüstü sinema serisine yüreklerini ve ruhunu katan yetenekli oyuncular ve gruptan, 20 yıl daha sonra Büyücü Dünyası ruhunu canlı tutmaya devam eden tutkulu hayranlara kadar bu kültürel fenomenden hayatlarına dokunan herkese bir hürmet duruşu niteliğinde. ” dedi.

Kim geri geliyor?
Ana büyücü üçlümüz Daniel Radcliffe, Rupert Grint ve Emma Watson da orada olacak. Harry Potter takımının geri dönen öbür üyeler işte şu biçimde; hayranların favorisi Helena Bonham Carter (Bellatrix Lestrange) ve Tom Felton (Draco Malfoy), ayrıyeten Robbie Coltrane (Hagrid), Ralph Fiennes (Voldemort), Gary Oldman (Sirius Black), Imelda Staunton (Dolores) yer alıyor. Umbridge), James ve Oliver Phelps (Fred ve George Weasley), Bonnie Wright (Ginny Weasley), Matthew Lewis (Neville Longbottom) ve Evanna Lynch (Luna Lovegood).

Ne tartışılacak?
Retrospektif özel imal, “tamamen derinlemesine yeni röportajlar ve oyuncu sohbetleri yoluyla büyüleyici bir imal kıssası anlatmayı ve hayranlarını büyülü bir birinci şahıs seyahatine davet etmeyi” vaat ediyor. Özel kısım görünüşe göre Hogwarts’ın orjinal setlerinde çekildi, bu yüzden ana salonda bir Gryffindor toplantısı için asalar hazır!

31 yaşındaki Watson, sırasıyla Hermione, Harry ve Ron olarak birinci rol aldıklarında bir fotoğrafını paylaştı.

“Harry Potter benim meskenim, ailem, dünyamdı ve Hermione (hala) tüm vakit içinderın en sevdiğim kurgusal karakteriydi. Sanırım bir gazeteci bir seferinde bir röportajda ne kadar şanslı olduğumdan bahsetmiş olduğumi ve saymaya başladığımı söylemenin hudut bozucu olduğunu söylemiş oldu. … FAKAT ÇOK YETERLİ BİLİYORDUM!!! Ve bir daha de biliyorum” diye Instagram başlığına yazdı.

Devam etti, “Yalnızca küme olarak seriye aktörler olarak katkı sağladıklarımızdan değil, hem de bu yolda yürüyen genç yetişkinler olan çocuklarla da gurur duyuyorum. Artık öteki oyuncu arkadaşlarıma bakıyorum ve hepsiyle duyuyorum. Birbirimizi desteklediğimiz ve manalı bir şey ortaya koyduğumuz için birbirimize karşı nazik olduğumuz için gurur duyuyorum.”

“Son kısımdan daha sonra da takviyelerini göstermeye devam eden hayranlara teşekkür ederim. Dünyanın büyüsü sensiz olmazdı. Burayı bu kadar kapsayıcı ve sevgi dolu bir yer haline getirmek için çaba ettiğiniz için teşekkür ederiz.” “Bu sinemaları her vakit yapan grubu hala özlüyorum. Tüm sıkı çalışmalarınız için de teşekkür ederim – katkılarınızın kimi vakit göz gerisi edildiğini biliyorum.”