APPLE MUSIC YILDIZI PARLAYANLAR PROGRAMININ BU AYKİ KONUĞU: CANAVAR

BanaDediKi

Global Mod
Global Mod
26 Eki 2020
1,324
0
0
APPLE MUSIC YILDIZI PARLAYANLAR PROGRAMININ BU AYKİ KONUĞU: CANAVAR Apple Music grubu her ay, platformun tüm gücünden yararlanarak tanıtımını yapmak üzere bir sanatçı seçiyor ve bu sanatkarın dünya çapındaki büyüyen müzik hayranları kitlesine sanatçı hakkında farkındalık kazandırmak için Apple Music’te yayınlıyor. “Yıldızı Parlayanlar” programının Kasım ayı konuğu CANAVAR. Yamaç Yeşil’in CANAVAR projesiyle, geçtiğimiz günlerde “KÜS MÜYÜZ RABBİM?” ve”KAYGILAR KÜREK” isimli teklileri ile start verdiği “KÜS MÜYÜZ YARADANIM?” isimli birinci EP’si, altı müziği ile bir arada yayınlandı.

Yamaç Yeşil “Yıldızı Parlayanlar” projesiyle ilgili “Bu yolda, koskoca bir ayın sanatkarı olarak seçilmek benim için hem memnunluk verici tıpkı vakitte nitekim rahatlatıcı.” diyor ve ekliyor: “Dertler bitmez lakin paylaştıkça kalkar sırtımızdan yükü. Ben de birebir zamandart yanmaya tıpkı vakitte sırtımdaki yükleri azaltmaya çalışıyorum. Bu meseleler artık, beni duyan her insanın. Kederime ortak olan herkese teşekkür ederim.”

Tamamı tıpkı anda yayınlanan GİRİZGAH, niye?, CANAVAR ve HAYALET ile albüm dinleyicileriyle buluştu. Protest kimliği ve günümüze dair tatlı sert tenkitleri ile öne çıkan albüm, CANAVAR’ın dünya görüşünü yansıtırken, hareketli beat ve elektronik altyapılar ile bütünleşen müzik ritmi yükseltiyor.

Daha evvelki çalışmalarında da olduğu üzere kelam, müzik ve düzenlemeleri CANAVAR’ın imzasını taşıyan yeni albüm “KÜS MÜYÜZ YARADANIM?” BBI Music Co. etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında!