ANNE HATHAWAY, HARRY STYLES SİNEMASINDA BAŞROLDE OYNAYACAK

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
ANNE HATHAWAY, HARRY STYLES SİNEMASINDA BAŞROLDE OYNAYACAK Anne Hathaway, Harry Styles’tan ilham aldığına inanılan yeni hayran sineması The Idea of You’nun takımına katıldı. Hathaway, Robinne Lee’nin 2017’de yazdığı tıpkı isimli romanından uyarlanan sinemada başrolü oynayacak. Harry’den ilham alan karakteri kimin oynayacağı yahut sinemanın çıkış tarihi çabucak hemen açıklanmadı.

The Idea of You, daima büyüyen Harry Styles sinematik kozmosunun en son üyesi. Sinemanın direktörlüğünü Michael Showalter üstlenecek. Yıldız, 40 yaşında boşanmış bir anne olan Sophie’yi oynamaya hazırlanıyor. Sophie’nin kocası Dan, daha genç bir bayan için onu terk eder ve artık de 15 yaşındaki kızlarıyla Coachella gezisini iptal eder. Sophie, kalabalığa ve çöl sıcağına meydan okur ve kızını şenliğe gdolayır. Orada, en seksi erkek kümesi August Moon’un solisti 24 yaşındaki Hayes Campbell ile tanışır. Hayat değiştiren hafta sonu, büyüleyici bir romantizme niye olur.

Hayes, eski One Direction müzikçisi üzere, kümesinin baş müzikçisi olan genç ve İngiliz bir müzisyen olduğu için romanın Harry’den ilham aldığına inanılıyor. Harry ve Hayes de bayanlarda birebir zevki paylaşıyor, zira müzikçi kendisinden 10 yaş büyük olan Olivia Wilde ile çıkıyor.

Robinne daha evvel, “Bunun asla Harry Styles hakkında bir kitap olmaması gerekiyordu” dedi. “40 yaşına yaklaşan, cinselliğini geri kazanan ve kendini bir daha keşfeden bir hanımın kıssası olması gerekiyordu. Tam da, toplumun klâsik olarak bayanları dilek edilir, yaşayabilir ve bütün olarak sildiği bir noktada…”

Kitap fikrini nasıl bulduğundan bahseden Robinne, şunları söylemiş oldu: “Birkaç yıl evvel kocam iş için uzaktaydı ve geç saatlere kadar YouTube’da müzik görüntülerinde bakıyordum ki bir çocuğun yüzüne rastladım. Hiç dikkat etmediğim bir kümede, hiç görmemiştim ve estetik açıdan o kadar harikaydı ki beni şaşırttı. Sanat üzereydi.”

Robinne şunları ekledi: “Bu çocuğun kim olduğunu bulmaya çalışarak yaklaşık bir saatimi Google’da geçirdim ve bunu yaparken sık sık kendinden büyük bayanlarla çıktığını keşfettim ve bu biçimdece tohum ekildi.”

Ünlü bir pop yıldızıyla olan münasebetinin ötesinde müellif, okuyucuların başarısız bir evlilikten daha sonra kendini bulan bir bayanın öyküsüne daha fazla odaklanmasını istediğini de açıkça belirtti.