WILL SMITH BİR ÖZÜR GÖRÜNTÜSÜ YAYINLADI

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
WILL SMITH BİR ÖZÜR GÖRÜNTÜSÜ YAYINLADI Will Smith’in paylaştığı özür görüntüsüne bakılırsa Chris Rock, çabucak hemen kendisini affetmeye hazır değil. Rock’un Jada Pinkett Smith hakkında bir latife yapması üzerine 94. Oscar Ödülleri’nde Chris Rock’a tokat atan Will Smith, bu hadiseden dört ay daha sonra toplumsal medya hesaplarından bir özür görüntüsü yayınladı. Görüntüde Rock’a ulaştığını söyleyen Smith, Rock’un “hemen çabucak hazır olmadığı için” kendisiyle konuşmayı reddettiğini anlattı. “Ne vakit konuşmaya hazır olursan buradayım” diyen Smith, “Chris’e ulaştım ve bana gelen iletide hazır olmadığını söylemiş oldu ve hazır olduğunda bana ulaşacak. Chris, sana söyleyeceğim şey, senden özür diliyorum. Davranışım kabul edilemezdi ve ne vakit konuşmak istersen buradayım” diye ekledi.

Oscar Mükafatları gecesinde ‘King Richard’ sinemasındaki performansı ilçe ‘En Düzgün Erkek Aktör’ mükafatını kazanan Smith, beraberinde ödül konuşmasında niye özür dilemediğini anlattı. “O noktada kendimi kaybetmiştim. Her şey bulanık” diyen Smith, bununla birlikte görüntüde Rock’un annesi Rose Rock’tan da özür dilemek istediğini söylemiş oldu. Rose Rock, geçtiğimiz Nisan ayında, “Chris’e tokat attığı vakit, hepimize tokat attı. Zira benim çocuğumun canını yaktığınız vakit, benim de canımı yakmış oluyorsunuz” demişti.

“It’s been a minute…” başlıklı görüntüsünde, bu kadar fazla insanın canının yanacağını fark etmediğini söyleyen Smith, “Annesinin verdiği bir röportajı izledim. Bu an ile ilgili fark ettiğim şey, hiç düşünmüyordum lakin bu an epeyce fazla insanın canını yaktım. Bu yüzden Chris’in annesine de özür dilemek istiyorum, Chris’in ailesine de özür dilemek istiyorum, bilhassa Tony Rock. Çok uygun bir alakamız vardı. Tony Rock benim adamımdı. Bunu tamir etmem fazlaca zor” dedi.

Videonun sonunda son üç aydır Rock’a yaşattığı anı düşündüğünü söyleyen Smith, “Son üç aydır o anı canlandırıyorum ve yaşanan şeyin kompleksliğini anlamaya çalışıyorum. Bunu şu an deşifre etmeye çalışmayacağım lakin size söyleyebileceğim şey, hiç bir yanım o anda davranışlarımın gerçek olduğunu düşünmüyor,” dedi.