TÜRKİYE İNOVASYON VE MUVAFFAKİYET MÜKAFATLARI SAHİPLERİNİ BULDU

Teknotrat

New member
17 Şub 2021
515
0
0
TÜRKİYE İNOVASYON VE MUVAFFAKİYET MÜKAFATLARI SAHİPLERİNİ BULDU Türkiye marka ve meslek aktiflikleri kapsamında bu yıl ikincisi düzenlenen Türkiye İnovasyon ve Muvaffakiyet Mükafatları, AB Küme Holding sponsorluğunda 15 Kasım’da düzenlenen görkemli gece de sahiplerini buldu. Ünlü sunucu Ece Erken ve güldürü sinemalarının usta oyuncusu Çetin Altay’ın moderatörlüğünde gerçekleşen geceye sanat dünyasından iş dünyasına kadar biroldukça ünlü isim katıldı.

Harika bir tertiple mükafatların sahipleriyle buluştuğu ‘Türkiye İnovasyon ve Muvaffakiyet Mükafatları Töreni’nde Ece Üner ve Susma programı ‘Yılın En Düzgün Reality Programı Ödülü’ne, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin başarılı oyuncusu Ceren Benderlioğlu ‘Yılın En Uygun Bayan Oyuncusu Ödülü’ne, sevilen dizi Art Sokaklar’ın İstek Babası Zafer Ergin ‘Yaşam Uzunluğu Meslek Onur Ödülü’ne, yetenekli oyuncu Ümit Kantarcılar ise ‘Yılın En Düzgün Erkek Oyuncusu Ödülü’ne layık görüldü. Ünlü isimlerin yanı sıra dalın başkan markalarından Arzum ‘Yılın Elektrikli Mesken Aletleri Markası Ödülü’, Ariş Pırlanta ‘Yılın İnovatif Pırlanta Markası Ödülü’, Porland Porselen ‘Yılın İnovatif Porselen Markası Ödülü’ ve Balparmak ‘Yılın İnovatif Bal Eserleri Markası Ödülü’nün sahibi oldu. Hilton Bomonti Otel’de gerçekleşen merasimde konuklar Gülşen ve Simge Sağın konserleriyle eğlendi.

1-Yılın İnovatif Elektrik Eserleri Markası Mükafatı Ovivo Elektrik’in

İstanbul-Hadımköy’de bulunan 8.500 m2 alana şurası entegre tesislerinde anahtar priz üretimi gerçekleştiren ve mamüllerini 45 ülkeye ihraç eden Ovivo Elektrik, geliştirdiği özel alüminyum alaşımlı hammadde ile ürettiği dünyada bir birinci olan Quantum serisi eserleriyle ‘‘Yılın İnovatif Elektrik Eserleri Markası’’ ödülünün sahibi oldu.

Merasimde şirket ismine mükafatı alan Genel Müdür Üzeyir Heruz; ’’Ovivo, bir odaya girdiğinizde elinizi birinci attığınız eserleri üreten bir firma. Anahtar priz üreticisiyiz ve bu akşam pandemi sürecinde ar-ge takımımızın sahiden büyük fedakârlık göstererek geliştirdiği metal alaşımlı, plastikten üretilen ve alüminyum görünümlü Quantum serisi eserimiz yardımıyla buradayız. Ben bu mükafatı şirketimizin İdare Heyeti Üyeleri Saadettin Buğday, Abdullah Buğday ve sayın Mehmet Buğday ismine alıyorum. Bu süreçte emeği geçen tüm çalışanlarımıza ve bu eserimizi yeğleyen iş ortaklarımıza fazlaca teşekkür ediyorum’’ dedi.

2- Yılın Başarılı Doğal Ahşap Parke Markası Mükafatı Ürgüplü Yapı – Parke & Home

Sürdürülebilir orman siyaseti ile doğal ahşap parke kesiminde 16 yılı geride bırakan, yurtiçi ve yurtharicinde bini aşkın konut projesinin tahlil ortağı pozisyonundaki Ürgüplü Yapı, kesimdeki küresel markaların Türkiye Distribütörlüğü yanında, Parke Home markasıyla ‘‘Yılın Başarılı Doğal Ahşap Parke Markası’’ ödülünün sahibi oldu.

Gecede mükafatını alan Ürgüplü Yapı İdare Heyeti Lideri Engin Ürgüplü konuşmasında; ‘‘Bizlere bu mükafatı layık bakılırsan heyet üyelerine teşekkürlerimi sunuyorum. Bu mükafatı çalışma arkadaşlarım ismine alıyorum. Ürgüplü Yapı olarak sürdürülebilir ormancılığa verdiğimiz kıymetle, doğayı bozmadan konutlarımıza sunabilmek epeyce değerli ve biz bunu sürdürmeye devam edeceğiz. Doğayı bozmadan tabiatla yaşayacağız’’ dedi.

3- Yılın Başarılı Çağdaş Sera Sistemleri Markası Mükafatı Sera Mekatronik’in

Makine mühendisi Serdar Yılmaz’ın elektromekanik projeler yönetme konusundaki deneyimi ile kurulan ve zerzevat, muz, çilek ve su kültüründe hidroponik seralar konusunda projelendirme, materyal tedariği ve kurulumuna kadar, tüm süreç boyunca inovatif tahliller sunan Sera Mekatronik ‘‘Yılın Başarılı Çağdaş Sera Sistemleri Markası’’ ödülünün sahibi oldu.

Gecede mükafatı alan Genel Müdür Serdar Yılmaz; ’’Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün şu kelamlarıyla başlamak istiyorum; çalışmak demek yorulmak, terlemek, boşu boşuna uğraşmak değil; bilimin, tekniğin uygar buluşların zorunluluklarından azami seviyede yaralanmak demektir. Sera Mekatronik olarak bizler yola çıkarken bu kıymetli kelamları kendimize misyon ederek işe başladık. Sera sistemlerine mühendisliği ve inovasyonu nasıl katarız diyerek ar-geler yaptık. kararında ise fazlaca hoş projelere imza attık’’ dedi.

4- Yılın En Başarılı Direkt Satış Markası Mükafatı Qnet Türkiye’nin

‘İnsanlığa kıymet katmak için kendini geliştir’ ideolojisiyle girişimciliği güçlendirerek insanların hayat kalitesini artırmaya yardımcı tahliller sunan ve dünyanın en büyük futbol ekiplerinden Manchester City’nin de sponsoru olan QNET, Türkiye’de 135 binin üzerinde Bağımsız Temsilcisi’yle pandemi sürecinde de büyümesini devam ettirerek ‘‘Yılın En Başarılı Direkt Satış Markası’’ ödülünün sahibi oldu.

QNET ismine mükafatı Türkiye, Orta Asya ve Rusya Bölge Genel Müdürü Cem Geyik aldı. Konuşmasında; ’’Bu hoş mükafatı bize layık gördüğünüz için fazlaca teşekkür ederiz. Dünyada e-ticaret tabanını birinci kullanan direkt satış firması olmanın yanı sıra kesime getirdiğimiz yeniliklerle bu mükafatı almak bizim için fazlaca gurur verici’’ dedi.

5- Yılın En Süratli Büyüyen Fintech Markası Mükafatı Hiperaktif Kredi’nin

Geliştirdiği yapay zekâ simülatörlü kredi sorgulama sistemiyle, Türkiye genelinde ferdi ve ticari kredi danışmanlık faaliyetleri yürüten Hiperaktif Kredi, Sürdürülebilir Finansal Ömür Projesi ile gençlere fiyatsız finansal eğitim dayanağıyla ve bölüme sunduğu inovatif yaklaşımlarıyla ‘‘Yılın En Süratli Büyüyen Fintech Markası’’ mükafatına layık görüldü.

Şirket ismine mükafatı CEO Alper Özata alırken konuşmasında; ’’Hiperaktif Kredi geliştirdiği simülatörü ve kredi sorgulama modeliyle yapay zekâyla ülkemizde dar gelirli ailelerin finansal erişimine dâhil olmasını sağladı. Pandeminin girmesiyle bilhassa kredi kullanabilen yahut kullanamayan tüm şahıslara hizmete başladık ve şu anda 400 bin müşteriye ulaşmış ve 150 milyon krediye danışmanlık sağlayan bir şirketiz. Şu anda benimle bir arada 27 ay evvel bu işe gönül vermiş arkadaşlarıma ve takımıma fazlaca teşekkür ediyorum.’’ sözlerini kullandı.

6- Yılın İnovatif Küresel Isıtma Sistemleri Markası Mükafatı Miura Türkiye’nin

1927’den beri buhar, sıcak su ve modüler kazan sistemlerinin geliştirilmesi, üretilmesi ve servisi alanında Japonya merkez olmak üzere Kanada, ABD, Meksika, Brezilya, Çin ve Hollanda üzere bir hayli ülkede faaliyet gösteren Miura Türkiye ‘‘Yılın İnovatif Küresel Isıtma Sistemleri Markası’’ ödülünün sahibi oldu

Miura Türkiye ismine mükafatı Genel Müdür Hiroyuki Kikkawa aldı. Konuşmasında; ’’Enerji kesiminde karbon gayesiyle yola çıkmış bir kazan firması olarak Türkiye’de de faaliyet göstermekten erdem duyuyoruz. Bu mükafatı bize layık gördüğünüz için teşekkür ederiz’’ dedi.

7- Yılın İnovatif Mobilya Aksesuarları Markası mükafatı Samet A.Ş’nin

Dalda geride bıraktığı yarım asırlık esaslı geçmişi ve 6 bini aşkın eser çeşidi ile dalında Türkiye’de önder, globalde de en büyük oyuncular içinde yer alan Samet A.Ş, beş kıtada 80’den çok ülkeye ihracat gerçekleştirmesi yanında, ar-ge’ye ve inovasyona yaptığı yatırımlarla ‘‘Yılın İnovatif Mobilya Aksesuarları Markası’’ mükafatını kazandı.

8- Yılın Çıkış Yapan İnşaat Markası mükafatı Üst Grup’un

İnsan ve hayat odaklı, toplumsal donatısı varlıklı ömür alanları oluşturma maksadıyla Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde bir fazlaca özel ve kamu projesine imza atan Üst Küme, hayata geçirdiği villa ve lüks konut projeleriyle ‘‘Yılın Çıkış Yapan İnşaat Markası’’ ödülünün sahibi oldu.

Üst Küme Kurucuları Abdullah Üstübi ve Mustafa Üstübi sahneye birlikte çıkarken Mustafa Üstübi ’’Bu mükafatı bize layık goren heyet üyelerine, şirketimiz ve tüm çalışanlarımız ismine epeyce teşekkür ediyoruz’’ dedi.

9- Yılın En İnovatif Dijital Teşebbüsü Mükafatı Voila Kart

İrtibat ayrıntılarınızı, toplumsal medya hesaplarınızı ve epey daha fazlasını tek dokunuşla paylaşma imkânı sunan, yeni jenerasyon akıllı kart teknolojisi Voila Kart, kullanıcıları kartvizit baskı maliyetinden kurtarması yanında binlerce ağacın kesilmesini de önleyerek ‘‘Yılın En İnovatif Dijital Girişimi’’ ödülünün sahibi oldu.

Voila Kart ismine mükafatı almak üzere sahneye çıkan şirketin Kurucu Ortağı Burak Karabacak, sunucu Ece Erken’e ’’Son tanıştığınız 100 şahıstan kaçının Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisini izlediğini biliyor musunuz? Bilemezsiniz. Fakat Voila Kart kullansaydınız bilirdiniz. Bu ödülde emeği geçen herkese teşekkür ederim.’’ diyerek mükafatını aldı.

10- Yılın İnovatif Mobilya ve Tasarım Tahlilleri Markası Mükafatını Akyol Life kazandı

Üretimini Bursa-İnegöl’de bulunan tesislerinde sürdüren ve yarım asırlık geçmişiyle yatak odası mobilyasında dala istikamet veren firmalar içinde yer alan Akyol Life, dala sunduğu ‘Yatak Odanı Tasarla’ uygulaması ile ‘‘Yılın İnovatif Mobilya ve Tasarım Tahlilleri Markası’’ ödülünün sahibi oldu.

Merasimde mükafatı almak üzere sahneye çıkan Akyol Life Mobilya Genel Müdürü Mustafa Akyol; ’’Biz mobilya kenti İnegöl’de yaklaşık 40 yıldır mobilya üreten, yatak odası mobilyaları üreten bir şirketiz. Bu mükafatı kızlarım, oğullarım ve 130 kişilik uğraşlı ve çalışkan grubum, tedarikçilerimiz, müşterilerimiz ve bütün çalışkan sanayicilere armağan ediyorum’’ diyerek mükafatını aldı.

11- Denizli Ticaret Odası’na Yılın En Proaktif Ticaret Odası Mükafatı

Denizli iktisadının, global rekabet yarışında suratına ivme kazandırabilmek için daima yeni projeler geliştiren Denizli Ticaret Odası, Lider Uğur ERDOĞAN’ın vizyoner, çoğulcu ve iştirakçi idare anlayışı yardımıyla yaşanan problemlere getirdiği inovatif tahliller, imza attığı istihdam odaklı projelerle ‘‘Yılın En Proaktif Ticaret Odası’’ mükafatını kazandı.

Gecede mükafatı almak üzere sahneye çıkan Lider Uğur Erdoğan; ’’Bu mükafatı Ege’nin incisi ihracatın anavatanı ve bununla birlikte endüstrisi, turizmi, tarımı ile bilinen Denizli’miz ve Denizli Ticaret Odası ismine alıyorum. Bu mükafata bizi layık goren başta komite üyeleri ve heyete hayli teşekkür ediyorum. Ödül alan tüm iştirakçi ve iş insanlarını kutluyor ve kendilerini tebrik ediyorum’’ dedi.

12- Yılın İnovatif Loyalty ve Promosyon Tahlilleri Markası Mükafatı Efor Grup’un

Promosyon bölümünde 20 yıla yakın geçmişiyle, satış artırıcı proje idaresi ve tanıtıcı promosyon kümesinde alanında başkan bir epeyce şirketin tahlil ortağı pozisyonundaki Efor Küme, kesime getirdiği yenilikçi bakış açısı, devam eden çalışma ve yatırımları, kesime dönük inovatif eser ve tahlilleriyle ‘‘Yılın İnovatif Loyalty ve Promosyon Tahlilleri Markası’’ ödülünün sahibi oldu.

Gecede mükafatı almak üzere Efor Küme ismine İdare Şurası Lideri Oktay Ilgın sahneye çıkarken konuşmasında; ’’Efor Küme olarak yaklaşık 20 yıldır promosyon dalının farklı kollarında faaliyet gösteriyoruz. Bilhassa ERP yazılım ve tahlillerimiz ile birlikte Türkiye’de alanında öncü birfazlaca firmaya kurumsal tedarik, sadakat programları konusunda hizmet vermekteyiz. Bizi bu mükafata layık nazarann herkese epey teşekkür ediyorum’’ sözlerini kullandı.

13- Palme Yayınevi’ne Yılın İnovatif Eğitim Yayıncılığı Markası Mükafatı

Eğitim yayıncılığında yarım asra yakın tecrübesiyle ilkokuldan, akademik yayınlara kadar geniş bir yelpazede, eğitimin en sağlam kaynağı olmayı başaran Palme Yayınevi, dalda gerçekleşen gelişim ve değişimi yakından takip edip, yayımladığı sayısız kitap ve temel kollarda Türkçeye çevirdiği 500 yapıtla ‘‘Yılın İnovatif Eğitim Yayıncılığı Markası’’ mükafatına layık görüldü.

Merasimde mükafatı, Palme Yayınevi ismine İdare Şurası Lideri İlhan Budak alırken, yarım asra yakın müddettir yalnızca akademik eğitim yayıncılığı yapan bir yayınevi olduklarının altını çizdi. Budak: ‘‘Gelişen dünyanın eğitim üstündeki tesirlerini de yakından gözlemliyoruz. bir daha dünyayla birlikte değişen eğitim sistemlerini yakalamanın kıymetinin de farkındayız. ötürüsıyla bu mükafatı almamızda emeği geçen kıymetli Palme Yayınevi çalışanlarına ve editörlerimiz başta olmak üzere, fazlaca pahalı yazarlarımıza teşekkür ediyorum’’ dedi.

14- Yeme-İçme Kesimi Yılın Çıkış Yapan İş İnsanı mükafatı Mahsun Gökçur’un

Dürümcü Mahsun Usta markasıyla İstanbul’da 2 farklı lokasyonda kendine mahsus lezzetleriyle hizmet veren ve kısa müddette kesimin kıymetli markaları içindeki yerini almayı başaran Mahsun Gökçur, toplumsal konulardaki hassasiyeti ve iş, sanat ve cemiyet hayatından fazlaca sayıda ünlünün uğrak yeri olmayı başararak ‘‘Yeme-İçme Dalı Yılın Çıkış Yapan İş İnsanı’’ ödülünün sahibi oldu.

Mahsun Gökçur, gecede mükafatını alırken; ’’Öncelikle bizlere bu mükafatı layık nazarann kıymetli komite ve heyet üyelerine teşekkürlerimi sunuyorum. Ben bu mükafatı tüm Mahsun Usta ailesi ismine alıyorum. Bu akşam ödül alan pahalı üstatlarımı da tebrik ediyorum’’ dedi.

15- Yılın Başarılı Mahallî Perakende Markası mükafatı Başdaş Market’in

İzmir ve Aydın’da bulunan 32 şubesiyle Ege bölgesinin en sevilen mahallî marketi olmayı başaran Başdaş Marketler Zinciri, kendi serası ve çiftliğinde ürettiği sebze-meyve ve et eserleriyle Egelilerin beğenisini toplayarak ‘‘Yılın Başarılı Lokal Perakende Markası’’ mükafatını kazandı.

Başdaş Marketler Zinciri ismine gecede mükafatı alan İdare Heyeti Lideri Mehmet Feyzi Başdaş;“Yaklaşık 30 yıldır bölge halkımıza en uygun fiyatla, en tazesini dijitalleşen market teknolojileriyle birleştirip geliştirerek hizmet sunmamızın

kararı Ege’nin En Sevilen Marketi olmayı başardık. Kesim tecrübemiz ve son periyotlarda gerçekleştirdiğimiz yatırımların karşılığı olarak bu mükafata layık görüldük. Mükafatı var gücüyle çalışan 700 işçimize armağan ediyoruz.” dedi.

16- Oknal A.Ş’ye Yılın Başarılı Sınai Tıbbi Gazlar Üretici Markası Mükafatı

1991 yılında Yüzde 100 yerli sermaye olarak Kahramanmaraş’ta faaliyetlerine başlayan, kısa müddette yurt içi ve yurt haricinde şubeler açarak küresel bir markaya dönüşen Oknal A.Ş, gaz dağıtımı ve taşınması konusunda Türkiye ve Ortadoğu’nun en büyük lojistik firması olmayı başararak ‘‘Yılın Başarılı Sınai Tıbbi Gazlar Üretici Markası’’ mükafatını kazandı.

Merasimde, kesiminde kısa müddette küresel bir marka olmayı başaran Oknal A.Ş ismine mükafatı İdare Heyeti Lideri Azmi Kaptanoğlu alırken; ’’Burada sizlerle birlikte olmanın onurunu ve gurur yaşamaktayım. Bu mükafatı yanımda çalışan iş arkadaşlarım ve ailem ismine alıyorum. Herkese düzgün akşamlar diliyorum’’ dedi.

17- Yılın Başarılı E-Ticaret Oyun Platformu Mükafatı oyunfor.com’un

2010 yılından bu yana offline pc, konsol oyunları, dijital ikram kartları ve taşınabilir oyun e-pin satışı gerçekleştiren ve 85’in üzerinde küresel oyun firmasının Türkiye’deki yetkili satıcısı olan oyunfor.com ‘‘Yılın Başarılı E-Ticaret Oyun Platformu’’ ödülünün sahibi oldu.

Gecede şirket ismine sahneye çıkan Genel Müdür Mehmet Suçsuz Dumanoğlu; ’’Şirketimizin amaçlarına kısa müddette ulaşmasını sağlayan tüm çalışma arkadaşlarıma ve bizi her platformda destekleyen milyonlarca Oyunfor kullanıcısına fazlaca teşekkür ediyorum. Burada bulunmaktan ve bu mükafatı almaktan memnunluk duydum, teşekkürler’’ diyerek mükafatını aldı.

?

18- Yılın İnovatif Tek Kullanımlık Tabiat Dostu Karton Eserleri Üreticisi Mükafatı Multipak Ambalaj’ın

İzmir-Torbalı’da bulunan entegre tesislerinde, insan sıhhati ve tabiat dostu kağıt tabak, bardak, kek kapsülleri ve pişirme kapları üretimi gerçekleştiren, bu alanda Türkiye’de öncü, Avrupa’nın en büyük üç firması içinde yer alan Multipak Ambalaj, etraf dostu inovatif eser ve tahlilleriyle ‘‘Yılın İnovatif Tek Kullanımlık Tabiat Dostu Karton Eserleri Üreticisi’’ mükafatına layık görüldü.

Şirket ismine İdare Şurası Lideri Aydın Uçkan mükafatı alırken konuşmasında; ’’Bu mükafatı genel müdürüm ve İzmir’de Multipak için ter döken, emek veren tüm takımım ismine alıyorum. Multipak olarak, hizmet verdiğimiz dalda birinci ve tek olan bir fazlaca eser ve hizmete imza attık. İmza atmaya da devam edeceğiz’’ dedi.

19- Petronet’e Yılın İnovatif Güç Otomasyonu Markası Mükafatı

Dalda 33 yılı geride bırakan ve güç otomasyonları, ulaşım sistemleri, savunma sanayi ve akaryakıt dalına yönelik otomasyon tahlilleri sunan Petronet, İzmir-Bornova’da bulunan entegre tesislerinde ar-ge ve inovasyona yaptığı yatırımlarla tamamı yerli ve ulusal projeler üreterek ‘‘Yılın İnovatif Güç Otomasyonu Markası’’ mükafatını kazandı.

Gecede sahneye çıkan şirketin İdare Konseyi Lideri Haluk Gemici; ’’Petronet, inovasyona epeyce fazla ehemmiyet veren bir firmadır. Ülkemize katma bedel sağlayan fazlaca değerli bir grubumuz var. Hepsine buradan epeyce teşekkür ediyorum. Sağ olsunlar var olsunlar. Ayrıyeten bizi bu günlere getiren kamu ve özel kesimdeki paydaşlarımıza da buradan hürmetlerimi sunuyorum, yeterli ki varlar düzgün ki siz de varsınız. Bu mükafatı bize layık bakılırsan heyete de fazlaca teşekkür ediyorum’’ diyerek mükafatını aldı.

20-Yılın Otomotiv Teknolojileri Yazılım Tahlilleri Markası Mükafatı Metadiag Bilişim Teknolojileri’nin

Otomotiv dalına özel, yüksek teknolojili tahliller sunan, kendi bünyesinde yerli-milli eserler geliştirerek Türkiye iktisadına büyük katkı sağlayan Metadiag Bilişim Teknolojileri; alanında uzman, profesyonel takımıyla dünyanın onlarca ülkesinde yakaladığı yüzde 100 müşteri memnuniyetiyle ‘‘Yılın Otomotiv Teknolojileri Yazılım Tahlilleri Markası’’ mükafatına layık görüldü.

Mükafatı almak üzere sahneye çıkan Metadiag Bilişim Teknolojileri İdare Heyeti Lideri Seyhan Keskinkılıç;’’Bu mükafatı ailem dediğim çalışma arkadaşlarım ismine alıyorum’’ dedi.

21- Yılın İnovatif İhracat-İthalat Platformu Mükafatı Trade Atlas’ın

İhracat ve ithalatla ilgili dünyadaki en çok dataya sahip dijital platformlardan biri olan ve Ticaret Bakanlığı’nca son 10 yıldır kesintisiz olarak akredite edilen tek dijital platform olmayı başaran Trade Atlas, 95’den çok ülkenin ihracat ve ithalat konusunda tahlil ortağı olmayı başararak ‘‘Yılın İnovatif İhracat-İthalat Platformu Markası’’ ödülünün sahibi oldu.

Merasimde Trade Atlas ismine mükafatı Türkiye Satış Müdürü Sabriye Köroğlu alırken, konuşmasında; ’’Bu mükafata layık görüldüğümüz için epey memnunuz, fazlaca gururluyuz. 10 yıl üzere kısa bir müddetde, 230 ülkeden ithalatçı ve ihracatçıların ayrıntılarını sunan dünyadaki en çok dataya sahip dijital platform olma başarısı gösterdik. bu biçimdece 95 farklı ülkeden üyemizin, global pazarlara daha süratli erişmek için tercih ettiği platform olduk. Başardık, gerçek yoldayız, kararlıyız. Başarılarımızı geleceğe taşımak, üyelerimizi global rekabette öne çıkaracak tahliller üretmeye devam edeceğiz. Bu mükafatı, firma kurucumuz Ali Emek ismine ve tüm grup arkadaşlarım ismine alıyorum’’ dedi.

22- Yılın İnovatif Bulut Entegratörü Mükafatı Bulutistan’ın

Türkiye’nin birinci ve tek bulut entegratörü olarak 2015 yılında faaliyetlerine başlayan ve kısa müddette kesimin jenerik markası haline gelen Bulutistan, yüksek performanslı bulut hizmetleriyle Türkiye’deki Sap Hana Cloud projelerinin %35’inden çoksının tercihi olmayı başararak ‘‘Yılın İnovatif Bulut Entegratörü’’ ödülünün sahibi oldu

Bulutistan ismine mükafatı alan İcra Heyeti Üyesi Keyifli Ataç; ’’Bulutistan % 100 yerli ve ulusal yapısıyla, Türkiye’nin başkan bulut sistem entegratörü pozisyonunda. Yalnızca Türkiye’den değil dünyada da 50’den çok ülkede müşterilerimiz, bizim hizmetlerimizi kullanıyor ve bizim altyapılarımıza bağlanıyorlar. Bu mükafatı tüm Bulutistan çalışanları, müşterileri ve iş ortaklarımız ismine alıyorum. Herkese fazlaca teşekkür ederim’’ dedi.

23- İş İnsanı Memet TAZEGÜL’e Yılın Toplumsal Sorumlulukta Muvaffakiyet Mükafatı

Genç yaşlarda iş hayatına adım atan ve marketing dalı başta olmak üzere, iş hayatı boyunca bir fazlaca farklı alandaki yatırımlarıyla istihdam oluşturan Memet Tazegül, ömrün her alanında başarılı kuşaklar yetiştirme amacıyla, otizmli çocuklara yönelik hayata geçirdiği Mac Otizm projesiyle ‘‘Yılın Toplumsal Sorumlulukta Muvaffakiyet Ödülü’nü kazandı.

Memet Tazegül konuşmasında; ‘‘Bu mükafatı bize takdim ettikleri için Mac Otizm ve takımım ismine epeyce teşekkür ediyorum’’ dedi.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

İlandır.