THROWBACK: JLO VE BEN AFFLECK’İN HAVALI ÇİFT GÖRÜNÜMLERİ

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
THROWBACK: JLO VE BEN AFFLECK’İN HAVALI ÇİFT GÖRÜNÜMLERİ 2000’ler Jennifer Lopez ve Ben Affleck, Brad Pitt ve Jennifer Anniston, Britney Spears ve Justin Timberlake, Beyonce ve Jay-Z, Mariah Carey ve Nick Cannon üzere ünlü çiftlerin altın çağıydı. Havalı çiftlerden JLo ve Ben Affleck’in yine bir ortaya geldiğini artık bilmeyen yoktur diye düşünüyoruz.

Evet, bilmeyenler için Ben Affleck ve Jennifer Lopez, aşklarının dünyayı kasıp kavurmasından yaklaşık 20 yıl daha sonra tekrar beraber… “Bennifer” yazın en ateşli çifti olarak manşetlere çıkarken, resmen 2000’li senelera geri dönüş yaşadık. 51 yaşındaki Jennifer Lopez ile 48 yaşındaki Ben Affleck’in Mayıs 2021’de barışması, magazin haberlerine önemli bir nostalji havası getirdi.

Bennifer’in romantizmi 2002’de ikisi de Gigli isimli romantik güldürüde rol aldıklarında başladı. Alakaları, Jen ile Cris Judd boşandıktan kısa bir süre daha sonra çiçek açtı. Bennifer, birinci münasebetlerinde dünyanın en ünlü çiftlerinden biri olarak haberlere husus oldu. İkisi nişanlanacaktı lakin ne yazık ki 2004’te bağlantılarını bitirdiler.

Lopez ve Affleck’in bir daha bir ortaya gelmesi, Lopez’in Alex Rodriguez’den ayrılmasından bir ay daha sonra gerçekleşti. Nisan ayında J.Lo ve A-Rod, iki yıllık beraberliklerinin bitmiş olduğini doğrulayan bir açıklama yaptı ve “Arkadaş olarak daha iyiyiz” dediler. Lakin Lopez’in aşk ömrü, Los Angeles’ta Affleck ile takılmaya başladığında süratle bir daha başladı. Haziran 2021’de ikili, Nobu’da akşam yemeği yerken tutkuyla öpüşürken fotoğraflandı.

Yaklaşık yirmi yıl daha sonra barışmalarının onuruna, 2000’li yılların en yeterli “Bennifer” görünümlerini bir ortaya getirdik. Fotoğraf galerimizden incelemeyi unutmayın.