RIHANNA, BEBEĞİYLE İLGİLİ BİRİNCİ SEFER KONUŞTU

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
RIHANNA, BEBEĞİYLE İLGİLİ BİRİNCİ SEFER KONUŞTU Rihanna birinci çocuğunu Mayıs ayında kucağına aldı ve aylar daha sonra artık onun hakkında konuşmaya hazır. Riri, farklı kaynaklara yeni bir anne olarak hayat hakkında konuştu, kendisi ve erkek arkadaşı A$AP Rocky’nin erkek bebeği hakkında birinci bilgileri paylaştı.

Rihanna, kendisi ve Rocky’nin niye oğullarının ismini yahut rastgele bir fotoğrafını paylaşmadıklarını The Post’a deklare etti ve bilginin eninde sonunda gelebileceğini ima etti. “hemen çabucak buna alışamadık, gerçekten” dedi. “Biz yalnızca yaşıyorduk. Lakin sanırım onu ortaya çıkarınca, bir çeşit özgürlükle gelen muhakkak bir özgürlük gelecek.”

Yaklaşan Üstün Bowl devre ortası performansının, yeni bir anne bulunmasına karşın üstleneceği ender proje çeşidi olduğunu ekledi. “Bebeğimi terk edeceksem, özel bir şey için terk edeceğim” dedi. bir epeyce kişinin hayal kırıklığına uğrayacağını ve Üstün Bowl konserinin yeni bir albüm çıkaracağı manasına gelmediğini ekledi.

“Super Bowl bir şeydir. Yeni müzik öteki bir şey. Duyuyor musun hayranlar?” dedi gülerek. “Bunu duyurduğum an, ‘Aman Rabbim, albümümün geleceğini düşünecekler’ dedim.'”

hayatının artık nasıl olduğu hakkında Vogue’a daha fazla detay verdi. “Fazla istikrar yok” dedi. “Ama her şey teşvik edici. Şu anda her şey ateşleniyor. Heyecanlıyım. Bu beni üstün motive ediyor, yeni şeyler yapmak, yaratmak için harika güç veriyor. Stüdyoya geri döndüm ve artık Harika Bowl için sahneye geri döneceğiz. Bunu kabul etmem bile çılgınca, fakat öyleyim ve heyecanlıyım. Doğal ki yeni anne olmak mecnunluk. Bu epeyce hoş. Dürüst olmak gerekirse, epik. ”

Anneliğin en sevdiği yanı sıradan: “Gülüşü. O en memnun bebek” dedi. “Ne yaptığın ya da ne hissettiğin kıymetli değil, sana gülümsediğinde öteki her şey uçup gidiyor. Bu en güzeli.”

Entertainment Tonight röportajında, ebeveyn olarak en sevdiği anları tartışırken bebeğinin ne kadar sevinçli olduğu hakkında daha fazla bilgi paylaştı. “Harika biri, keyifli bir bebek,” dedi genel olarak. Bilhassa en sevdiği anılarıyla ilgili olarak, “Aman Rabbim, sabahları sabah yüzünü görmek!” dedi. “Uyanıyor ve nerede olduklarını anlamaya çalışıyorlar. En tatlısı, günün en sevdiğim kısmı.” Ayrıyeten bebeğine müzik söylerken “serbest stil” müzikler yapacağını da deklare etti.