MEGAN FOX’UN ÇARPICI NİŞAN YÜZÜĞÜ

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
MEGAN FOX’UN ÇARPICI NİŞAN YÜZÜĞÜ Nişan yüzüğünü düşünme işini Machine Gun Kelly’e bırakın! Kelly, Megan Fox için her ayrıntısını incelikle düşündüğü bir yüzük tasarlatmış.

Kelly, Fox’a ekstra özel bir yüzük ile evlenme teklif etti. Teklifi Instagram’da duyurdukları görüntüde, Megan’ın elinde iki pahalı taş olan bir yüzüğü dikkatleri çekti. Mücevher, birbirine dolanan iki gümüş şerit ve iki kıymetli taştan oluşuyordu.

Kelly, Instagram’da Fox’un yeni yüzüğünü gösteren bir görüntü yayınladı. Açıklamasında, yüzüğün derinden şahsi manasını ve onun için hislerini yansıttı. Tıpkı aşkları üzere, Megan Fox’un Machine Gun Kelly’den aldığı nişan yüzüğünün gerisindeki mana her zamanki üzere eşsiz. Kelly, çiftin doğum taşlarını içeren bir “Toi et Moi / You and Me / Sen ve Ben” tarzı tasarlamak için Stephen Webster ile bir arada aylarca çalıştı. Yüzüğün pahalı taşlarına gelince; kendisi için bir elmas ve müstakbel gelini için bir zümrütten oluşuyor.

Kelly, Instagram’da, armut biçimli iki taştan oluşan yüzük için, “Aynı ruhun iki yarısı olarak bir ortaya gelen ve aşkımız olan bilinmeyen kalbi oluşturan iki manyetik diken şeridi üzerine yerleştirildi” diye yazdı.

Webster, Baker’ın romantizminden etkilendiğini söylüyor. “Hem Megan birebir vakitte kendisi için büsbütün özgün ve manalı bir şey istedi. Bana neredeyse lirik bir formda birfazlaca gereç besledi. Bunu, bir olan iki yüzüğü oluşturmak için kullandım. İki yüzüğü birbirine çekmek altına gömülü mıknatısları için kullandım. Tek olarak takılabilen iki yüzük birlikte… Muhtemelen çalışmak zorunda kaldığım en romantik hikâye” dedi.

Armut bölümlü elmas ve zümrütün her birinin yaklaşık altı karat olduğu iddia ediliyor. Süper beyaz pırlanta ve yeşil zümrüt birbirini hakikaten tamamlıyor. 15. yüzyıla kadar uzanan vakitsiz bir kesim olan iki armut biçimli pahalı taş, platin üzerine yerleştirilmiş bir serme ayarında yuvarlak elmasları içeren çok kesimli bir gövde dizaynında sergileniyor. Nihayetinde mücevher uzmanları, bunun “modern ve zarif” bir kesim olduğunu söylüyor.

Çift taş, 2020 yılında “Midnight in the Switchgrass” sinemalarının setinde tanıştıktan daha sonra çıkmaya başlayan “ikiz alevler” için ziyadesiyle uygun üzere görünüyor.

Fox, alakalarını kamuoyuna deklare ettiktan kısa bir süre daha sonra, “Ruh eşi yerine, ikiz alev aslında bir ruhun tıpkı anda iki farklı vücuda ayrılabilecek kadar yüksek bir düzeye yükseldiği yerdir” dedi. “Yani aslında tıpkı ruhun iki yarısıyız, sanırım. Bunu ona çabucak söylemiş oldum zira çabucak hissettim.”

Nişan yüzükleri konusunda mücevher trendlerine gelirsek, iki taşlı yüzükler son iki yılda büyük bir trend haline dönüştü.