LISA KUDROW ‘FRIENDS’ SERİSİNDE KENDİNi BEĞENMİYORMUŞ

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
LISA KUDROW ‘FRIENDS’ SERİSİNDE KENDİNi BEĞENMİYORMUŞ Lisa Kudrow, ‘Friends’ çekimlerinde yaşadığı üzücü tecrübeden bahsetti. Hepimizin hayran olduğu ve birden fazla vakit kahkahalarla güldüğü Phoebe Buffay karakterine hayat veren Kudrow, katıldığı Podcrushed podcast yayınında çekimlerdeki özgüvensizliği hakkında konuştu. hayatında birinci sefer bedeni hakkında özgüvensiz olduğunu itiraf eden Kudrow, bu hislerin ‘Friends’ serisi sırasında başladığını belirtti.

View this post on Instagram

A post shared by Lisa Kudrow (@lisakudrow)

“Ben sahiden epey zayıf olduğumu düşünüyordum. İstediğimi yapıyordum bilhassa lisede. Ve fotoğraflara bakıp ‘Vay canına fotoğraflar gerçekliği değiştirebiliyor’ diyordum. ‘Friends’ serisi başladığı vakit durumun o denli olmadığını fark ettim ve düşündüğüm üzere görünmediğimi gördüm,” diyen Kudrow, “Bu sahiden epeyce sarsıcıydı ve daha sonra ‘Sanırım kilo vermem gerekiyor yahut diyet yapmam gerekiyor’ diye düşündüm” diye ekledi.

View this post on Instagram

A post shared by Friends (@friends)

Bu özgüvensizliğinin niçini sorulunca serideki rol arkadaşlarına işaret eden Kudrow, bedenini, Rachel Green’i canlandıran Jennifer Aniston ve Monica Geller’ı canlandıran Courteney Cox ile kıyasladığını söylemiş oldu. “Kendimi ekranda gördükten daha sonra başladı. Kendimi o kıyafetlerde görmek ve daha sonra Courteney ve Jennifer’ı kıyafetlerinde görmek” diyen Kudrow, öteki oyuncuların hayli daha hoş ve alımlı göründüklerini söylemiş oldu. Başta bunun kıyafet dikimleri ile alakalı olduğunu düşünen Kudrow, daha sonradan bunun gerçek olmadığını fark ettiğini belirtti. “Kiloluydum demeye çalışmıyorum. Değildim. Lakin bedenimin biçiminin farkında değildim” diyen Kudrow, vakit içinde bir daha özgüven kazandığını ekledi. daha sonra vücudunu olduğu üzere kabul etmeyi öğrendiğini söyleyen Kudrow, “Her şey yolunda. Ben bu biçimde görünüyorum. Ve bu epey olağan. Sağlıklı olmak için elinden geleni yap lakin bu senin vücudun ve olduğu üzere iyi” diyerek kendini telkinlediğini belirtti.