KENNALL JENNER MODEL SEÇMELERİNDE kimi vakit SOYADINI SÖYLEMİYORMUŞ!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
KENNALL JENNER MODEL SEÇMELERİNDE kimi vakit SOYADINI SÖYLEMİYORMUŞ! Kendall Jenner, modellik mesleğindeki yanlış anlaşılmaları düzeltmeye çalışıyor. ‘Keeping Up With the Kardashians’ gösterisinin finali için ailesi ile ekran karşısına geçen Jenner, modellik mesleğine nasıl başladığını ve eski şöhretinin kestirim edilenin bilakis önünü kestiğini belirtti. “İnsanların ailemiz hakkında var iseydığı kimi şeylere karşı saldırganlık konusunda, sanırım etrafımdaki herkes, ister arkadaş ister aile olsun, ne kadar sıkı çalıştığımı biliyor,” diye kelama başlayan Jenner, “Şu anda bir model olarak bulunduğum pozisyona gelmek yapmam gereken her şeyi yaptım. Her model seçimine gittim, yalnızca New York’ta değil, tüm Avrupa’da bir iş bulmak için ve yolumu çizebilmek için koşuşturdum” diye ekledi.

Ailesinin TV programındaki platformunu kullandığını da inkar etmeyen Jenner, “Tabii ki bir platformum vardı, bunu hiç hafifçee almadım. Her vakit şöhretim olduğunu biliyordum lakin bu neredeyse işimi biraz daha zorlaştırıyordu zira beşerler muhtemelen bir realite TV gösterisinde olduğum için beni işe almak istemediler.” dedi.

Birtakım modellik seçmelerinde soyadını söylemediğini, ailesinin yahut programın çekim takımının defilelerine gelmesini müsaade vermediğini anlatan Jenner, “Şu an bulunduğum yere gelebilmek için sahiden epeyce çalıştım. Sanırım kimi beşerler benim ‘istediğimi verin’ dediğimi ve buna sahip olduğumu zannediyor. Muhakkak bu bu biçimde değildi.” dedi.

Final röportajı sırasında NBA oyuncusu Devin Booker ile ilgisini de anlatan Jenner, sunucu Andy Cohen’in “Sadece basketbol yıldızları ile mi çıkıyorsun?” sorusuna, “Hayır, şayet beşerler yeteri kadar araştırma yaptıysa, yalnızca basketbol yıldızları ile çıkmıyorum. Bir beğeni üslubum olduğu için utanmıyorum ve hem de hakikaten bir basketbol hayranıyım” diye yanıt verdi. İlgilerini gözlerden uzak yaşamak istediğini de ekleyen Jenner, “Bazı şeyleri bâtın yaşamak bana daha yeterli geliyor. Ablamları hiç gücendirmek istemem ancak Kylie ve benim, ablalarımızın evliliklerini, ilgilerini, ayrılıklarını ve tüm bu şeyleri izleme ve bunları pek açık bir biçimde gözlemleme fırsatımız olduğunu düşünüyorum” dedi.