JUSTIN TIMBERLAKE, İKİNCİ BEBEĞİNİN BİRİNCİ FOTOĞRAFLARINI PAYLAŞTI

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
JUSTIN TIMBERLAKE, İKİNCİ BEBEĞİNİN BİRİNCİ FOTOĞRAFLARINI PAYLAŞTI Phineas toplumsal medya girişini yaptı! Justin Timberlake ve Jessica Biel’ın 11 aylık oğulları Phineas, beklenmedik bir biçimde Timberlake’in Instagram sayfasında belirdi. Covid devrinde gizlice doğum yapan Jessica Biel’ın gebe olduğu bile bilinmiyordu! Babalar Günü için bir paylaşım yapan Timberlake, “Baba olmak hayal edebileceğimden epey daha hoş. Yolu çizen, hayallerimi yaşayabilmem için fedakarlık yapan ve gerçek hayatın küçük anlarda yaşandığını gösteren tüm babalarıma ve büyükbabalarıma minnet duyuyorum. Tüm babaların Babalar Günü kutlu olsun!” diyerek oğullarının ve babasının fotoğraflarını paylaştı.

Jessica Biel ile 6 yaşındaki birinci oğulları Silas’ın fotoğrafını da unutmayan Timberlake, oğulları ile görüntü oyunu oynadığı anları paylaştı. Geçtiğimiz Ağustos ayı doğan Phineas, Hollywood dünyasında şok tesiri yaratmıştı. Hamileliğini büsbütün gözlerden uzak yaşayan ve duyurmayan Biel, geçtiğimiz hafta katıldığı ‘Armchair Expert’ podcast yayınında, “Bunun bir sır olmasını planlamamıştık. Yalnızca COVID ortaya çıktı ve ailemle Montana’ya gittim ve oradan hiç ayrılmadım” demişti.