JENNIFER LOPEZ VE BEN AFFLECK EVLENDİ!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
JENNIFER LOPEZ VE BEN AFFLECK EVLENDİ! İkonik çift Bennifer, artık evli!

Jennifer Lopez ve Ben Affleck’in, 16 Temmuz Cumartesi günü Las Vegas’ta evlendiği bildirildi. Çift, Nisan 2022’de nişanlandıklarını deklare ettiktan aylar daha sonra, hafta sonu Nevada Clark County’de evlilik cüzdanı aldı. Düğün 20 kişilik bir kümenin katıldığı küçük bir davetle gerçekleşti.

Lopez, web sitesinde Affleck ile sürpriz düğününden fotoğraf ve görüntü yayınladı; elbisesiyle kendini ve smokiniyle BA’yı gösterdi. İkisi de şahane görünüyordu. Pop yıldızı, web sitesi bülteni OnTheJLo’ya özel pek fazlaca içerik yayınladı ve evlilikle ilgili tüm detayları paylaştı. Lopez, “Yaptık. Aşk fazlaca hoş. Aşk hayli kibar. Ve anlaşılan o ki aşk sabırlı; tıpkı vakitte yirmi yıl boyunca” dedi.

Şöyle devam etti: “Tam olarak istediğimiz üzere oldu. Gece, Vegas’a uçtuk, öbür çiftlerle birlikte evlilik cüzdanı için sıraya girdik, herkesle birlikte dünyanın düğün başşehrine tıpkı seyahati yapmış olduk. Gerimizde iki adam el ele tutuşup sarıldılar; önümüzde, kızlarının ikinci doğum gününde Victorville’den üç saatlik otomobil seyahati yapan genç bir çift… Hepimiz tıpkı şeyi istiyoruz; dünyanın bizi ortak olarak tanıması; evliliğin eski ve neredeyse kozmik sembolü aracılığıyla aşkımızı dünyaya ilan etmek.”

“Hayal edebileceğiniz en uygun şahitlerle, eski sinemamdan bir elbise ve Ben’in dolabından giydiği bir ceket ile küçük bir şapelde yeminlerimizi lisana getirdik. hayatımızın sonuna kadar taşıyacağımız yüzüklerimizi birbirimize verdik.”

JLo, bunu uzun vakit evvel istedikleri, hayallerindeki düğün olarak isimlendiriyor ve şunu söyleyerek bitiriyor; “‘Tek muhtaçlığın olan sevgidir’ dedikleri vakit haklıydılar. Buna çokça sahip olduğumuz için epeyce müteşekkiriz, beş olağanüstü çocuktan oluşan kusursuz bir yeni aile ve dört gözle beklemek için daha fazla sebebimiz olmayan bir hayat.”

Bir kaynak, ikilinin küçük bir merasimle evlendiğini söylemiş oldu. “Süper, epey küçüktü. Yalnızca evlenmek istediler, bu biçimdece evlendiler” diyor.

Lopez ve Affleck, birinci vakit içinderda 2002’de nişanlandılar ve sonunda 2004’te yollarını ayırdılar. Her biri diğerleriyle evlendi. Lopez müzik sanatkarı Marc Anthony ile evlendi ve ikizleri oldu; Emme ve Max. Affleck ise aktris Jennifer Garner ile evlendi ve üç çocukları oldu; Violet, Seraphina ve Sam.

Bennifer, 2021’de tekrar bir ortaya geldi ve 2022’nin başlarında nişanlandı. Affleck, Lopez’e neredeyse yirmi yıl evvel verdiği pembe elmasa misal üslupta kesilmiş yeşil bir elmas nişan yüzüğü verdi. Lopez, hayranlarına gönderdiği bültende, “Cumartesi gecesi dünyadaki en sevdiğim yerde (köpük banyosunda) iken, hoş aşkım diz çöküp evlenme teklif etti” yazdı.

Devam etti, “Sadece gülerek ve ağlayarak birebir anda gözlerinin içine baktım, 20 yıl daha sonra bunun tekrar olduğu gerçeğini başımdan çıkarmaya çalışıyorum… Sözün tam manasıyla sessiz kaldım ve dedi ki ‘Evet mi?’, ‘EVET, doğal ki EVET’.”

Son birkaç ayda mesken ararken görüldüler ve ailelerini birbirine karıştırmak için birbirlerinin çocuklarıyla fazlaca vakit geçirdikleri bildirildi. Daha evvel Danny DeVito ve Rhea Perlman’a ilişkin olan ve 60 milyon dolar olduğu söylenen Beverly Hills’de bir mülke yerleşmiş görünüyorlar. Mülkte ve çiftin şu anki konutlarının yakınında hareket eden kamyonlar görüldü.