JENNIFER LAWRENCE BAYAN DİREKTÖRLERLE ÇALIŞMAK İSTİYOR

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
JENNIFER LAWRENCE BAYAN DİREKTÖRLERLE ÇALIŞMAK İSTİYOR bir süre spot ışıkları altından uzaklaşan Jennifer Lawrence, bu sene ekranlara geri dönmüştü ve kiminle çalışmak istediğinden hayli emin: kadınlar! Hollywood Reporter‘ın Danielle Deadwyler, Michelle Yeoh, Michelle Williams, Emma Corrin ve Claire Foy’un da olduğu paneline katılan Lawrence, erkek direktörlerle çalışma tecrübesi hakkında konuştu. “Bryan Singer ile çalıştım,” diyen Lawrence, “Duygusal erkekler gördüm. Setlerde geçirilen en büyük nöbetleri de gördüm,” diye ekledi. Lawrence’ın da yer aldığı birfazlaca X-Men sinemasını yöneten Singer, cinsel tacizle suçlanmış ve sinema serisinden çıkarılmıştı.

Kadın direktörlerle çalışmanın “inanılmaz” bir tecrübe olduğunu söyleyen Lawrence, hem de toksik erkeklikten de uzak olmaktan keyifli olduğunu ekledi. “zaman içindema mantıklıydı. Büyük arbedeler asla yoktu. Şayet bir oyuncunun şahsi bir durumu var ise ve erken gitmek istiyorsa, ‘Hepimiz erken gitmek istiyoruz!’ demek yerine birlikte baş başa verip ‘Bunu nasıl çözeriz’ diyerek baş yoruyorduk,” diyen Lawrence, “Lila Neugebauer çalıştığım üçüncü bayan direktördü ve hepsi çalıştığım en sakinleri ve en âlâ karar verenleriydi. Bayan direktörler ile çalışmayı epey seviyorum,” diye ekledi.

Lawrence’ın lafına ekleme yapan Foy ise, ‘Women Talking’ isimli yeni sinemasında Kanadalı direktör Sarah Polley ile çalışma tecrübesini anlattı. “Yaptığı şey, sinemanın kararınun tersine tecrübeye öncelik vermekti ve nadiren bu biçimde şeyler oluyor,” diyen Foy, “Genellikle: Tam o anda yaptığınız şeyin uygun olduğuna inanmaya çalışmak yerine ‘Nereye varmaya çalışıyorsun? Yeterli bir şey yap.,’ üzere bir durum oluyor. Fakat bu sette grup memnundu, herkes toktu ve herkes sekiz saat uyuyabildi,” diye ekledi.