GIGI HADID KIZININ BİRİNCİ DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADI

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
GIGI HADID KIZININ BİRİNCİ DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADI Gigi Hadid ve Zayn Malik, kızları Khai’nin birinci doğum gününü New York’ta kutladılar. Gigi’nin kardeşi Alana Hadid, Zayn, Khai ve Gigi’nin fotoğraflarını paylaşırken, Bella Hadid ise kendisinin ve Khai’nin fotoğrafını Instagram öyküsünden paylaştı. beraberinde kardeşi Anwar Hadid ve sevgilisi Dua Lipa’nın fotoğraflarını paylaşan Bella Hadid, Gigi’nin balonlar ile süslenmiş konutunun manzaralarını paylaştı.

“Küçük dünyamıza olan en düzgün şeylerden biri olan Khai’nin doğum günü kutlu olsun,” yazan Alana, “Muhteşem kardeşimin en şahane anne olduğunu görmek gözümü gururdan yaşla dolduruyor. Senin büyüdüğünü görmek için sabırsızlanıyorum küçük kız. Teyzen Alana seni fazlaca seviyor. Bu meleği bize verdiğiniz için teşekkür ederim Gigi ve Zayn, 1. yaş günün kutlu olsun!” diye ekledi.

Instagram öykülerine ek olarak Khai’nin daha evvel görülmemiş fotoğraflarını paylaşan Bella Hadid, “Ailemizin en hoş armağanının doğum günü kutlu olsun… Kalbimin bu kadar büyüyebileceğini bilmiyordum! Üzgünken beni güldürüyorsun ve yalnızca hayatta olduğun için beni memnunluktan ağlatıyorsun. En kusursuz insan olarak büyüyeceğin için sabırsızlanıyorum. Bana sonsuza dek en âlâ arkadaşımı armağan ettiğiniz için teşekkür ederim Gigi ve Zayn,” yazdı.

Bella Hadid ve Dua Lipa Instagram Öyküleri

Paylaştıkları tüm fotoğraflarda Khai’nin yüzünü saklayan Hadid ailesi üyeleri, Gigi ve Zayn’ın gizliliklerine ihtimam gösterdiler. Temmuz ayında hayranlarına, basına ve fotoğrafçılara bir mektup yazan Gigi Hadid, “Dileğimiz, Khai reşit olduğunda kendini dünyayla nasıl paylaşacağını seçebilmesi ve seçmediği bir kamusal imaj için endişelenmeden, olabildiğince olağan bir çocukluk yaşayabilmesi” yazmıştı.