“EMILY IN PARIS” 3. DÖNEM HAKKINDA BİLDİĞİMİZ HER ŞEY

BanaDediKi

Global Mod
Global Mod
26 Eki 2020
1,300
0
0
“EMILY IN PARIS” 3. DÖNEM HAKKINDA BİLDİĞİMİZ HER ŞEY Eleştirmenlerce kötülenen lakin izleyicilerin fazlaca sevdiği Netflix dizisi Emily in Paris geçen yıl 2. dönemiyle geri döndü. tıpkı vakitte Emily’nin hayatında çılgın bir gardırop, fırtınalı bir aşk üçgeni ve mesleğinde kimi zorluklar oldu. Artık ise Emily in Paris 3. Döneminde neler olacağını heyecanla bekliyoruz.

Final yaklaşırken, vermesi gereken büyük bir karar vardı: Aşık olduğu adamla, yani arkadaşı Camille’in eski sevgilisi şef Gabriel’le sonsuza kadar Paris’te mi kalacak? Yoksa Fransızca derslerinde tanıştığı iş adamı Alfie ile uzak ara bağına mi başlayacak? Pazarlama şirketi Savoir’daki eski işvereni Sylvie’den yeni bir iş teklifi ve Amerika’da mümkün bir terfi… Emily’nin gelecek dönem öncesinde düşünmesi gereken çok şey var.

“Merhaba Sylvie, benim. sonucumı verdim” diyor Emily, eski işverenine; jenerik ortaya çıkmadan yalnızca birkaç saniye evvel. Bizi bekletmenin en heyecanlı yolunu sunuyor Darren Star.

Emily’nin Gabriel’le olan aşkını bir daha alevlendirip canlandırmayacağını ya da daha yeni İngiliz bir sevgiliye dönüp dönmeyeceğini merak ederken, çalkantılı sular durulduktan daha sonra ne olacağını merakla bekliyoruz. Emily gelecek dönem Chicago’ya geri dönecek mi?

İşte Emily in Paris 3. dönemi hakkında bildiklerimiz…

3. dönem ne vakit yayınlanacak?
21 Aralık 2022 için takvimlerinizi işaretleyin. Klipte Emily, Alfie ve Gabriel içinde seçim yapmak zorunda kaldığına atıfta bulunarak, “Bu, vermek zorunda kaldığım en sıkıntı karar” diyor. Aslında karar o kadar sıkıntı ki kaküllerini banyoda kesmeye başlıyor; dert ortasındaki bir bayanın üniversal işareti! Emily âlâ olduğu konusunda ısrar ediyor. “kimi vakit beşerler kakül keser ve her şey yolundadır!

Bir tanıtım var mı?
Netflix, diziye dair bir fragman yayınladı. heybetli önizleme, Emily’nin her zamankinden daha yürekli bir gardıropta birtakım büyük kararlar vermek zorunda olduğunu gösteriyor: Gabriel ve Alfie içinde ve mevcut işi ile Sylive’nin şirketindeki yeni işi içinde…

Oyuncu takımında kimler var?
Collins haricinde Filipinli Leroy-Beaulieu (Sylvie Grateau), Lucas Bravo (Gabriel), Ashley Park (Mindy), Camille Razat (Camille), Samuel Arnold (Luc), Bruno Gouery (Julien), William Abadie (Antoine Lambert), ve Lucien Laviscount (Alfie) bir daha karşımıza çıkacak.

Emily, Sylvie’nin iş teklifini kabul edecek mi? Paris’te mi kalacak?
Görünüşe göre Collins’in hiç bir fikri yok. Collins, 23 Aralık 2021’de ELLE’ye verdiği bir röportajda “Bu sonucun ne olduğunu öğrenmek için can atıyorum zira bilmiyorum” dedi.

Dizi sorumlusu Darren Star’ın ona Emily’nin Sylvie ile işi alıp almayacağını söylemediğini bile deklare etti. “Hayır, hayır, hayır, hakikaten Emily kadar benim de başım karıştı” dedi.

Star ise bildiği her şeyin üzerinde rahatça oturuyor. ELLE’ye “(Emily’nin neyi seçtiğine dair) hayli kuvvetli bir fikrim var ve bence sıkıntı şu ki, gerçek seçim yok” dedi. “Her şeyi daha güzel hale getirecek ve herkesi mutlu edecek öteki bir seçenek yok. Ve bence Emily de… insanları biraz şad edecek ve kimi insanları mutsuz edecek bir karar verecek. Gelecek dönem da bununla uğraşmak zorunda kalacak.”

Emily, sonunda kiminle olacak?
2. dönemin sonunda, fazlaca güzel Lucien Laviscount’un canlandırdığı İngiliz Alfie ile gelecek vaat eden bir bağın akabinde Emily’nin Gabriel’e karşı hisleriyle direkt yüzleştiğini görüyoruz. Ne yazık ki, uzlaşmak için hayli geç; en azından bu dönem… Yaptığı bir röportajda dizi sorumlusu Darren Star, 3. dönemde katiyetle Emily’nin romantik itirafının neticeleriyla gayret edeceğini açıklıyor.

“Bu, yüzleşmesi gereken bir soru… Her iki olayda 2. dönemin sonunda istikrarda olan iş meseleleriyle münasebet meselelerini nasıl yönetebileceğine bağlı.” Pekala ya Laviscount? Star, “Şahsen Alfie’yi seviyorum. Alfie’yi silmezdim ve Emily’nin de silmemesi gerektiğini düşünüyorum. Londra, Paris’ten uzak değil.”

Cevap yok, ancak bizi bağlayacak fazlaca umut verici yeni bir aşk üçgeni olacak gibi… bir daha de 3. dönemde daha fazla Alfie bekleyebiliriz; Netflix, Laviscount’un bir daha sonraki kısımda geri döneceğini 10 Nisan’da doğruladı.

Peki ya moda?
Emin olun, 3. dönem Emily’nin Paris’te ünlü olduğu abartılı görünümlerden daha fazlasını içerecek. Emily’nin en uygun arkadaşı Mindy Chen’i canlandıran aktris Ashley Park, ELLE.com’a verdiği bir röportajda gardırobun her zamankinden daha parlak ve daha güzel olacağını doğruladı. Birkaç genç, gelecek vaat eden bayan tasarımcının görünüşlerinin 3. dönemde öne çıkacağını ve Mindy’nin çabucak hemen ismi açıklanmayan öbür bir karakterle bir sahne paylaştığında kelebek motiflerinin ortaya çıkacağını deklare etti.

10 Ocak prestijiyle Netflix, 3. ve 4. dönemler için tanınan dramınının devam edeceğini duyurdu. Bu pek şaşırtan değil: Duyurudan evvel, fazlaca sayıda oyuncu ve takım üyesi, birkaç değilse de öteki bir dönemi çekmekten bahsetmişti.