Diletta Leotta hamile: “Loris Karius ve ben bir çocuk bekliyoruz” – Futbol

SeviYorum

New member
19 Eki 2020
698
0
0
Haber her zamanki gibi sosyal medyadan geldi. Diletta Mayo hamile: Newcastle kalecisinden bir çocuk bekliyor Loris Karius. TV muhabiri ve Alman futbolcu, bunu kendi Instagram sayfalarında birlikte duyurdu. “Size bir şey söylememiz gerekiyor… ama siz zaten biliyorsunuz. Sevinçten patlıyoruz! Biz ve karnım. Yakında üç olacağız.” Ekim ayından bu yana romantik bir ilişki içinde olan ikisi, birbirlerini şefkatle kucaklıyor.

Leotta ve Karius'un duyuruyu yaptığı videodan bir kare

Leotta ve Karius’un duyuruyu yaptığı videodan bir kare

Diletta Leotta, İspanya’da mutlu olayı müjdeleyen o video

sunucusu Dazn takip etmek için İspanya’ya gitmiştir. Klasik Ligin Barcelona-Real Madrid 19 Mart ve profilden çekildiği bir videoda hamileliği kesinlikle belliydi. Sosyal medya bir anda çıldırdı. Şimdi onay: Diletta ve Loris – eski kalecisi Liverpoolfinalde işlenen “ördekler” ile ünlü olmasına rağmen Şampiyonlar Ligi 2018karşı Real Madrid – Duyuruyu Instagram’dan yaptılar.

Diletta Leotta, Loris Karius’a aşk mektubu

Milano, Newcastle, Sicilya ve Miami arasında bir çift olarak pek çok kez görüldükten sonra, ikisi artık saklanmadan ilişkilerini yaşamaya karar verdiler. O kadar ki final öncesi İngiltere Lig Kupası Newcastle’ın 26 Şubat 2023’te Manchester United’a 2-0 kaybettiği Leotta, sitenin davetini kabul etti. Atletik, yenilgiye rağmen hala etkileyici kurtarışlar yapan Karius’a bir aşk mektubu yazdı. “Sevgili Loris, sana bu mektubu yarın ya da sonrasında, bu bitmeyen, acı verici ve inanılmaz iki yılın ardından seni sahalara geri getiren maç bittiğinde yazmak istiyorum. Şu anda Sevgili olmayı bırakıyorum, biliyorsun. ve, olduğu gibi Noel ilahisi Charles Dickens tarafından, “geçmişin hayaletinin” kıyafetlerini giyiyorum, geri dönüp buraya geldiğin yolu fark etmen için. Hayaline inanmakla, onu sevmekle, onu elinden alana kadar elinde tutmakla ve sonra vahşice elinden kapıldığını görmekle geçen günler. Hüzünlü geceler, boğazdaki düğüm ve sizi iki yıl boyunca en büyük tutkunuzdan değil, rekabetten uzak tutan o hatanın ardındaki kötü düşünceler. Her gün milyonlarca çocuğun hayalini kurduğu o yeşil alan. Ekibiniz ve birbirinize aktardığınız güç sayesinde.”

Diletta Leotta: “Gücüne ve cesaretine hayran kaldım”

Mektupta Leotta, yaşanan en zor anların izini sürüyor. karius ve onu böylesine önemli bir finali hak eden bir futbolcu olmaya geri getiren yol. “Elbette inkar etmiyoruz, darbe ağırdı ama sen bana hayatın %10’unun başına gelenlerden, %90’ının nasıl tepki vereceğinden ibaret olduğunu öğrettin. Ve sen de geleceğini, değişimi kucaklayarak inşa etmeye karar verdin. ve yine orada olmak, en önde olmak için daha çok çalışmak: seninle gurur duyuyorum. Bu yüzden ilk tanıştığımız andan itibaren gücüne ve cesaretine hayran kaldım. uzun yeniden doğuş yolculuğunu anlattın. ve kim olduğuna inandığın güç beni sana aşık etti.Bazen bir adım geri gitmek daha iyi bir koşu yapmaya yardımcı olur ve eminim bu koşu seni ve tüm ekibi uçağa götürecektir. Kimse senin kadar hak etmiyor. Çocukken peri masallarını hep severdim ve bu mutlu sonu okumak için sabırsızlanıyorum. Sevgilerle Diletta”.