BRITNEY SPEARS NİŞANLANDI!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
BRITNEY SPEARS NİŞANLANDI! Britney Spears ve sevgilisi Sam Asghari’yi tebrik edebiliriz! Geçtiğimiz Pazar günü Instagram hesabından bir görüntü paylaşan Spears, takipçilerine sevgilisi Sam Asghari ile nişanlandığını duyurdu. “Buna inanamıyorum” yazan Spears, gerçek görüntüsünde Asghari’nin kendisine verdiği yüzünü gösterdi. Görüntünün bir noktasında “Şuna bakın. Beğendin mi?” diyerek sevgilisine yüzünü beğenip beğenmediğini soran Asghari’ye karşılık olarak da Spears “Evet!” Diye haykırdı.

Bu haber, Spears’ın babası Jamie Spears’ın 13 yıldır sahip olduğu ve Asghari ile evlenmesini yasaklayan koruyuculuğu bitmiş oldurmek için resmen müracaatta bulunmasından yalnızca birkaç gün daha sonra geldi.

Asghari ile birinci vakit içinderda ‘Slumber Party’ müziğinin müzik görüntüsünde tanışan Spears’ın Kasım 2016’da yeni bir münasebete başladığı söylentileri çıkmıştı. 2017’de katıldığı bir radyo programında Asghari ile birinci vakit içinderda nasıl tanıştığı hakkında konuşan Spears, “Çekimlerdeydik ve sanırım koridordan yatak odasına yürüdüğüm bir sahneyi çekiyorduk. Çekim sırasında birlikte oturup uzun mühlet bekledik. Bu yüzden birbirimizle konuşmak zorunda kaldık. İsmimi biliyordu fakat nasıl bir insan olduğumu bilmiyordu. Ve ben de onun nasıl biri olduğunu bilmiyordum.” demişti.

Birinci tanışmaları sırasında sushi hakkında konuştuklarını ve bir randevuya çıkmak hakkında konuştuklarını söyleyen Spears, Asghari’nin kendisine telefon numarasını verdiğini ve bu numarayı beş ay boyunca kaybettiğini ekledi. 2004’te çocukluk arkadaşı Jason Alexander ile evlenen Spears, 55 saat daha sonra boşanmış ve çabucak sonrasında Kevin Federline ile evlenmişti. sonrasındasında Kasım 2006’da boşanan Federline ve Spears’ın Sean ve Jayden James isminde iki çocukları var.