BEN AFFLECK, JENNIFER LOPEZ HAKKINDA KONUŞTU

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
BEN AFFLECK, JENNIFER LOPEZ HAKKINDA KONUŞTU Jennifer Lopez ve Ben Affleck, dünyaya bağlantılarını göstermekten çekinmiyorlar! Lakin Ben Affleck, birinci defa eski nişanlısı Jennifer Lopez ile bir daha bir ortaya gelmesi hakkında konuştu. Kısa bir süre evvel Adweek’e bir röportaj veren Affleck, Lopez’in gücünden ve büyüsünden bahsetti.

Lopez, menajeri Benny Medina ve Affleck ile bir ortaya gelen Adweek, Lopez’in süperstar hayatından, başarılarından ve bir bayan olarak muvaffakiyetleri hakkında bir sohbet gerçekleştirdi. Lopez’in dünyaya olan tesirini hayranlıkla izlediğini söyleyen Affleck, hayranlarının Lopez’e minnet ve hayranlıkla yaklaştıklarını ekledi. “Size, şahsen Lopez’in yarattığı farkı anlatabilirim” diyen Affleck, “Çünkü bunu tekraren sefer gördüm. Farklı ırklardan bayanlar Jennifer’a gelip onun en güzel kuvvetli bayan temsilcisi olduğunu ve iş dünyasında hakkının ardında durmasına hayran olduklarını söylemiş olduler” diye ekledi.

Lopez’in biroldukça beşere ilham kaynağı olduğunu ve daha evvel temsil edilmeyen bayanların Lopez yardımıyla empati kurabilecekleri bir yıldız olduğunu söyleyen Affleck, bu güce kendisinin asla sahip olamayacağını lakin Lopez’in büyüsünü ve muvaffakiyetlerini izlemekten memnunluk duyduğunu ekledi. “Jennifer’ın dünyaya olan tesirine hayranım. En kıymetlisi, bir sanatçı olarak, insanlarda farklı hisler yaratabilen sinemalar yapabiliyorum. Jennifer ise bu ülkede birfazlaca beşere masada yerleri olduğunu gösterdi. Bu, tarihte epeyce az insanın yapabildiği bir şey, bunu asla bilemeyeceğim, bu niçinle yalnızca bakıp hürmetle hayranlık duyuyorum” diyen Affleck, sevgilisine olan hayranlığını anlattı.

2021 Venedik Sinema Şenliği kırmızı halısına birlikte katılan Jennifer Lopez ve Affleck, çift olarak birinci şenliklerinde görüntülenmişlerdi. Affleck’in ‘The Last Duel’ sinemasını izleyen Lopez, yeni sineması epey beğendiğini söylemiş ve övgüler yağdırmıştı.